Today's Deals
Help Guides
Download App
Style Expertise
Superdrug Style Expertise Wax
75ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Superdrug
£4.00
£5.33 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Style Expertise
Style Expertise
Superdrug Style Expertise Gel
£4.00
75ml
Style Expertise
Superdrug Style Expertise Putty
£4.00
£5.33 per 100ml
Style Expertise
Superdrug Style Expertise Clay
£4.00
125ml
Style Expertise
Superdrug Style Expertise Curl Mousse
£3.00
£2.40 per 100ml
150ml
Style Expertise
Superdrug Style Expertise Salt Spray
£4.00
£2.67 per 100ml
150ml
Style Expertise
Superdrug Style Expertise Curl Cream
£4.00
£2.67 per 100ml
Style Expertise
Superdrug Style Expertise Hair Powder
£4.00
Style Expertise
Superdrug Style Expertise Gel Spray
£3.00
300ml
Style Expertise
Superdrug Style Expertise Heat Spray
£4.00
£1.33 per 100ml
Style Expertise
Superdrug Style Expertise Freeze Hold Hairspray
£3.00
Related Products
Layering Lab
Superdrug Layering Lab Sorbet Wax Melts
£0.10
Layering Lab
Superdrug Layering Lab Frag Exotic Wax Melts
£0.10
75ml
VO5
Extreme Style Gel Wax
£5.00
£6.67 per 100ml
L'Oreal
Dermo Expertise Triple Active High Day
£6.50
99g
Dax
Wave & Groom Hair Wax for Short Hair Red
£4.30
£4.34 per 100g
1l
Triplewax
Wash & Wax
£3.74
£0.37 per 100ml
55g
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical Glowing Amber Wax Melt
£4.00
£7.27 per 100g
25ml
Pro Care
Superdrug Charcoal Toothpaste
£1.20
£4.80 per 100ml
Pro Care
Superdrug Denture Bath
£2.00
Superdrug Home & Lifestyle
Superdrug Massage Brush
£7.00
Related Searches
Style Expertise