Today's Deals
Help Guides
Download App
Superdrug
Superdruits Exfoliating Mask
15ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Superdrug
£1.00
£6.67 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Superdrug
Superdrug
Superfruits Exfoliating Face Mask
£1.00
Superdrug
Exfoliating Mitt
£4.00
Superdrug
Exfoliating Gloves
£4.00
Superdrug
Spaa Exfoliating Puff
£2.50
Superdrug
Exfoliating Jute Mitt
£5.00
100ml
Superdrug
Exfoliating Foot Scrub
£3.59
£3.59 per 100ml
Superdrug
Exfoliating Body Puff Grey
£3.00
Superdrug
Eye Mask
£4.00
Superdrug
Eye Mask
£4.00
Superdrug
Turmeric Mask
£1.00
Related Products
B.
Glycolic Exfoliating Mask
£2.00
CHANEL
LE MASQUE CAMELLIA EXFOLIATING MASK
£51.85
Patchology
Smartmud Smooth Exfoliating No-Mess Mud Mask Single
£12.00
100ml
Skingredients
Aha Cleanse Brightening + Exfoliating Lactic Acid Cleanser Refillable Primary Pack
£15.00
£15.00 per 100ml
Dr. Scholl's
Exfoliating Heel Peel Mask
£4.95
Dr. Scholl's
Exfoliating & Moisturising Peeling Foot Mask
£9.99
Nip+Fab
Glycolic Fix Bubble Face Mask Extreme
£5.50
125ml
Clarins
Men's Exfoliating Cleanser
£20.80
£16.64 per 100ml
200ml
Clarins
Exfoliating Body Scrub200 ml
£28.80
£14.40 per 100ml
Derma V10
Exfoliating Foot Peel T Tree & Peppermint
£1.00
Related Searches
Superdrug