Today's Deals
Help Guides
Download App
Tahira
Turkey Salami
125g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.20
£1.80
£1.76 per 100g
VISIT
Morrisons
£2.25
£1.80 per 100g
VISIT
Tesco
£2.25
£1.80 per 100g
VISIT
Co-op
£2.60
£2.08 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tahira prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.00
Usually
£2.60
£2.20
Sizes
Tahira Sliced Turkey & Beef Salami Slices
£2.60
125g
Cheapest
£2.20
£1.76 per 100g
Supermarket Alternatives
Tesco
German Style Salami Slices 125g
£0.99
£0.07 per 100g
Asda
German Style Salami
£1.25
Waitrose
Waitrose Italian Milano Salami
£2.00
Sainsbury's
German Salami Slices 170g
£1.60
£0.06 per 100g
Morrisons
Pepperoni 100g
£1.50
£1.50 per 100g
Iceland
Cooked Ham Trim 600g
£3.50
£0.58 per 100g
see more
Good to know
#5 in Salamis
Ingredients are Halal
Processed and packed according to Islamic Sharia
Supervised by World Islamic Foundation
Reviews
5.0
1 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
140g
Chicago Town
Rapid Slice Beef Kebab Pizza
£2.50
£1.79 per 100g
413g
Crosta Mollica
Salami Napoli Pizza
11
£5.50
£1.33 per 100g
Cosmos Pizza
Cosmo's Cheese & Tomato Pizza With Haggis Topping
£3.15
227g
Blooms
Kosher Salami Chub
6
£3.90
£1.72 per 100g
55g
Deli Speciale
German Style Salami
2
£1.00
£1.82 per 100g
Najma
Turkey Salami Slices
4
£1.80
447g
Crosta Mollica
Crosta & Mollica Stromboli Sourdough Pizza with Pepperoni & Spicy Salami
75
£6.00
£1.34 per 100g
90g
Deli Speciale
German Salami & Smoked Cheese
46
£2.40
£2.67 per 100g
390g
Co-op Irresistible
Spicy Salami Pizza
£4.75
£1.22 per 100g
440g
Tesco Finest
Salami 'Nduja with hot Honey Sauce Pizza
23
£4.00
£0.91 per 100g
Related Searches
Tahira
Salamis
Charcuteries
Lunch Meats