Today's Deals
Help Guides
Download App
Tails.com
Inner Vitality Digestion & Gut Juicy Chicken Bone Broth Meal Topper Dog Food
250ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£4.00
£1.60 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tails.com
250ml
Tails.com
Inner Vitality Mobility & Joint Rustic Beef Bone Broth Meal Topper Dog Food
£4.00
£1.60 per 100ml
150g
Tails.com
Inner Vitality Mature Dog Wet Food Chicken
£1.20
£0.80 per 100g
150g
Tails.com
Inner Vitality Advanced Nutrition Adult Dog Food Chicken
£1.20
£0.80 per 100g
400g
Tails.com
Inner Vitality Mature Dog Wet Food Chicken
£1.95
£0.49 per 100g
400g
Tails.com
Inner Vitality Adult Dog Wet Food Chicken
£1.95
£0.49 per 100g
50g
Tails.com
Inner Vitality Savoury Fish Skin Coat Sprinkles Meal Topper
£4.00
£8.00 per 100g
50g
Tails.com
Inner Vitality Immunity & Care Vibrant Veggies Sprinkles Meal Topper
£4.00
£8.00 per 100g
150g
Tails.com
Inner Vitality Sensitive Grain Free Dog Wet Food Chicken & Cod
£1.20
£0.80 per 100g
2kg
Tails.com
Inner Vitality Advanced Nutrition Adult Dog Food Medium & Large Chicken
£6.99
£0.35 per 100g
150g
Tails.com
Inner Vitality Puppy Wet Food Chicken
£1.20
£0.80 per 100g
Related Products
180g
Forthglade
4 Months+ Juicy Pork Bone Broth Topper for All Dogs Food
£1.75
£0.97 per 100g
Years
Free Range Chicken Bone Marrow Broth Dog Food Topper
£6.95
200g
Encore
Topper Chicken Bone Broth with Turmeric & Parsley Dog Food
£2.10
£1.05 per 100g
85g
Boost
DOG Meal Topper Chicken with Superfoods
£4.00
£1.18 per 100g
Years
Organic Beef Bone Marrow Broth Dog Food Topper
£25.50
Forthglade
Hearty Chicken Bone Broth Topper
£1.50
200g
Encore
Topper Lamb Bone Broth with Turmeric & Parsley
£2.00
£1.00 per 100g
180g
Forthglade
4 Months+ Rice Beef Bone Broth Topper for All Dogs Food
£1.50
£0.83 per 100g
350ml
Akira
Chicken Bone Broth
£3.27
£0.93 per 100ml
500ml
Oxo
Nourishing Chicken Bone Broth
£2.75
£0.55 per 100ml
Related Searches
Tails.com