Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
ADULT DOG MEATY PATE SELECTION
150g
12
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£4.49
£0.25 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
5.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
150g
12
Tesco
ADULT DOG CLASSIC PATE SELECTION
1
£4.49
£0.25 per 100g
400g
12
Tesco
Adult Dog Food in Gravy Mixed Selection
58
£6.55
£0.14 per 100g
100g
12
Tesco
Adult Cat Fish Selection in Jelly Pouch
£2.59
£0.22 per 100g
Related Products
Tesco Pet
Tesco Adult Dog Food Pate Selection Chicken Beef & Lamb
56
£4.49
Tesco Pet
Tesco Adult Dog 12 Pate Selection Chicken Turkey Liver
48
£4.49
12
Earls
Meaty Selection Tender Pate Dog Food Trays
£4.49
£0.37 each
150g
5
Encore
Natural Pate Selection Dog Trays Multi Pack 5x5x150g
6
£4.28
£0.57 per 100g
100g
40
Hero by ASDA
Hero Adult Dog Gravy Selection Meaty & Poultry (4.0kg)
46
£9.73
£0.24 per 100g
100g
40
Hero by ASDA
Hero Adult Dog Jelly Selection Meaty & Poultry (4.0kg)
71
£9.73
£0.24 per 100g
395g
12
Tesco Pet
Tesco Adult Dog Loaf Selection Cans
62
£8.00
£0.17 per 100g
400g
6
Hero by ASDA
Hero Adult Dog Gravy Selection Meaty & Poultry (2.4kg)
78
£3.47
£0.14 per 100g
400g
6
Hero by ASDA
Hero Adult Dog Jelly Selection Meaty & Poultry (2.4kg)
108
£3.47
£0.14 per 100g
400g
12
Sainsbury's
Adult Dog Food Complete Nutrition Meaty Selection In Jelly
44
£6.55
£0.14 per 100g
Related Searches
Tesco