Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Chili Beef Noodles
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.00
£0.50 per 100g
£1.75 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Beef Bolognese with Tagliatelle Ready Meal For 1 Taste the Difference 400g
£4.85
£1.21 per 100g
Tesco
Spicy Beef Chilli & Rice 400g
£3.75
£0.94 per 100g
Iceland
Hoisin Shredded Duck Noodles Stir Fry 750g
£4.00
£0.53 per 100g
Waitrose
Waitrose Singapore Noodles for 1
£5.35
Asda
Curry Flavour Instant Noodles 85g
£0.50
£0.59 per 100g
Morrisons
Chicken Chow Mein
£2.00
see more
Reviews
3.2
57 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
Tesco
High Protein Chilli Chicken
18
£2.25
Tesco
Korean Style Spicy Chicken Noodles
47
£2.00
Tesco
Firecracker Chicken & Jasmine Rice
10
£2.00
Tesco
Spicy Fajita Chicken with Rice
44
£2.00
375g
Tesco
Chicken Chow Mein
146
£2.00
£0.53 per 100g
500g
Tesco
Chicken & Black Bean Meal For One
33
£4.75
£0.95 per 100g
350g
Tesco
Singapore Noodles
23
£3.90
£1.11 per 100g
500g
Tesco
Sweet & Sour Chicken Meal For One
47
£4.75
£0.95 per 100g
400g
Tesco
Spicy Fajita Chicken with Spicy Rice
£2.00
£0.50 per 100g
Tesco
Sweet & Sour Chicken Banquet
5
£3.00
Related Products
111g
Nissin
Soba Chilli Noodles
120
£1.18
£1.06 per 100g
75g
Reeva
Beef Noodles
£0.90
£1.20 per 100g
75g
Batchelors
Super Noodles BBQ Beef Flavour Pot
152
£0.90
£1.20 per 100g
90g
Batchelors
Super Noodles BBQ Beef Flavour Instant Noodle Block
109
£0.85
£0.94 per 100g
380g
Charlie Bigham's
Szechuan Chilli Beef Noodles
38
£5.56
£1.46 per 100g
400g
Wasabi
BBQ Beef with Yakisoba Noodles
55
£5.00
£1.25 per 100g
114g
Pot Noodle
Beef & Tomato Block
39
£1.00
£0.88 per 100g
71g
Oh! Ricey
Beef Flavour Pho Noodles
£1.40
£1.97 per 100g
550g
Slimming World
korean-style beef noodles
241
£4.75
£0.86 per 100g
380g
Tesco Finest
Beef Shanghai Style Noodles
66
£4.75
£1.25 per 100g
Related Searches
Tesco
Noodles
Ready Meals
Lunch Items