Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Cholesterol Lowering Peach & Apricot Yogurt Drinks
100g
6
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.10
£0.52 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£0.82
Highest
£3.10
£3.10
Supermarket Alternatives
Tesco
Peach & Apricot Yogurt Drink
£3.00
Sainsbury's
Low Fat Red Fruit Yogurts 125g
£1.50
£0.20 per 100g
Waitrose
Waitrose Honey & Stem Ginger Yogurt Single
£1.00
Morrisons
Strawberry Protein Yoghurt
£0.95
Reviews
4.3
70 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"Very tasty and hopefully lowering my cholesterol"
"This product is very good as good as more expensive brands"
"They are good for you and are at a good price "
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
100g
6
Tesco
Cholesterol Reducing Blueberry Yogurt Drink
88
£3.10
£0.52 per 100g
Tesco
Peach & Apricot Yogurt Drink
40
£3.00
Tesco
Strawberry Yogurt Drinks
41
£3.00
100g
6
Tesco
Cholesterol Reducing Strawberry Yogurt Drink
65
£3.10
£0.52 per 100g
500g
Tesco
Banoffee Pie
60
£2.60
£0.52 per 100g
200g
Tesco
High Protein Vanilla Yogurt
36
£0.75
£0.38 per 100g
450g
Tesco
Millionaires Cheesecake
60
£2.75
£0.61 per 100g
Tesco
Birthday Cake Tear and Share Bun
12
£3.50
2
Tesco
Rolled and Loaded Blueberry Cheesecake Buns
4
£2.35
£1.18 each
55g
6
Tesco
Strawberry Mousse
5
£0.85
£0.26 per 100g
Related Products
ASDA
Cholesterol Lowering Peach & Apricot Flavour Yogurt Drinks
43
£3.10
100g, 600g
6
ASDA
Cholesterol Lowering 6 Strawberry Flavour Yogurt Drinks
71
£3.10
£0.52 per 100g
67.5g
6
Benecol
Peach & Apricot No Added Sugar Yogurt Drink Cholesterol Lowering
143
£4.07
£1.00 per 100g
100g, 800g
8
ASDA
Vitamin+ Boosting 8 Peach & Apricot Flavour Yogurt Drinks
48
£2.85
£0.36 per 100g
110g
4
Muller
Bliss Creamy Mascarpone Peach & Apricot Yogurt
122
£1.84
£0.42 per 100g
100g
6
Sainsbury's
Cholesterol Lowering Drink Original
91
£3.00
£0.50 per 100g
100g
6
Sainsbury's
Cholesterol Lowering Drink Strawberry
169
£3.10
£0.52 per 100g
90g
The Collective
Great Dairy Peach & Apricot Yoghurt Pouch
40
£1.00
£1.11 per 100g
500g
Benecol
Cholesterol Lowering Light Spread
170
£3.50
£0.70 per 100g
The Collective
Kids Peach & Apricot Yogurt Pouches Multipack
23
£4.40
Related Searches
Tesco
Yoghurts
Yogurt Drinks
Drinks