Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Chopped Caesar Salad Kit
260g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.95
£1.13 per 100g
£2.50 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.2
26 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
Tesco
American Inspired Summer Salad Kit
18
£3.95
185g
Tesco
Chicken Caesar Salad
68
£3.00
£1.62 per 100g
265g
Tesco
Chicken & Bacon Caesar Salad
81
£3.10
£1.17 per 100g
250g
Tesco
Caesar Salad Kit
78
£2.00
£0.80 per 100g
Tesco
Southern Fried Chicken & Ranch Potato Salad
8
£3.10
280g
Tesco
Spicy Chicken Buffalo Caesar Salad Smoked Bacon Limited Edition
4
£3.10
£1.11 per 100g
Tesco
Sausage Bacon & & Egg Triple
47
£3.40
Tesco
Sausage Bacon & Egg Sub
3
£3.00
Tesco
Chicken Bacon & Stuffing Sandwich
34
£3.25
Tesco
Chicken Bacon & Stuffing Sandwich
27
£3.25
Related Products
215g
ASDA
Caesar Salad Kit
149
£1.72
£0.80 per 100g
265g
Tesco Finest
Classic Caesar Salad Kit
55
£3.25
£1.23 per 100g
NATURE'S PICK
Caesar Salad Kit
£1.29
Morrisons The Best
Caesar Salad Kit
£3.00
290g
ASDA
Chicken & Bacon Caesar Pasta Salad
137
£2.20
£0.76 per 100g
265g
Sainsbury's
Caesar Salad
79
£2.00
£0.75 per 100g
Morrisons
Caesar Salad
35
£1.60
350ml
Cardini's
Caesar Dressing Original
60
£2.75
£0.79 per 100ml
255ml
ASDA Extra Special
Caesar Salad Dressing
40
£2.25
£0.88 per 100ml
Waitrose Ltd
Waitrose Caesar Salad
285
£2.45
Related Searches
Tesco