Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Long Life Coconut Original
1 Litre
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.15
£0.12 per 100ml
95P CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£0.99
Highest
£1.30
£1.15
Supermarket Alternatives
Tesco
Sweetened Coconut Drink 1l
£1.25
£0.13 per 100ml
Sainsbury's
Sweetened Long Life Coconut Drink 1l
£1.30
£0.13 per 100ml
Morrisons
Coconut Milk
£1.35
Asda
Plant Based by ASDA Soya Sweetened Drink 1l
£1.28
£0.13 per 100ml
Reviews
4.4
45 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"This is UHT and is not the same as the other Tesco one in the blue pack which is very nice"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
1l
Tesco
Sweetened Coconut Drink
23
£1.25
£0.13 per 100ml
1l
Tesco
Oat Drink
113
£1.30
£0.13 per 100ml
1ltr
Tesco
Soya Drink Unsweetened
49
£1.25
£0.13 per 100ml
Tesco
Sweetened Almond Drink
7
£1.45
1l
Tesco
Sweetened Soya Drink
23
£1.25
£0.13 per 100ml
1l
Tesco
Longlife Sweetened Soya Drink
68
£1.15
£0.12 per 100ml
1l
Tesco
Unsweetened Almond Drink
62
£1.15
£0.12 per 100ml
1l
Tesco
Unsweetened Almond Drink
18
£1.45
£0.15 per 100ml
1ltr
Tesco
Longlife Soya Drink Unsweetened
61
£1.15
£0.12 per 100ml
180g
Tesco
Satay Dipping Sauce
5
£1.75
£0.97 per 100g
Related Products
1l
Alpro
Dairy Free Coconut Long Life Drink
82
£2.17
£0.22 per 100ml
1l
Alpro
Barista Coconut Milk
90
£1.74
£0.17 per 100ml
1l
Alpro
Coconut No Sugar Long Life Dairy Free Drink
109
£2.10
£0.21 per 100ml
1l
Koko
Dairy Free Unsweetened UHT Coconut Long Life Drink
25
£1.80
£0.18 per 100ml
1l
Rude Health
Organic Coconut Drink Longlife
57
£1.80
£0.18 per 100ml
1l
Alpro
Dairy Free Coconut Drink Original Chilled
149
£2.17
£0.22 per 100ml
1l
Sainsbury's
Sweetened Long Life Coconut Drink
18
£1.30
£0.13 per 100ml
Morrisons
Long Life Original Soya Drink
£1.35
1l
Plenish
Organic Coconut
19
£1.80
£0.18 per 100ml
1l
Alpro
Soya Long Life Drink Original
167
£1.65
£0.17 per 100ml
Related Searches
Tesco
Coconut Milks
Coconuts