Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Courgettes Pre Packed
500g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.39
£0.28 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.0
7 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
Tesco
Courgettes
91
£1.39
Tesco
Courgettes Loose
78
£0.56
400g
Tesco
Mediterranean Style Vegetables
95
£2.00
£0.50 per 100g
700g
Tesco
Mediterranean Style Roasting Vegetables
79
£3.90
£0.56 per 100g
Tesco
Cheese Triple Sandwich
69
£3.40
375g
Tesco
Vegetarian Vegetable Lasagne
95
£2.00
£0.53 per 100g
Tesco
Ploughmans Sandwich
35
£2.75
Tesco
Cheese & Pickle Sandwich
32
£2.25
Tesco
Summer Vegetables
20
£1.95
Tesco
Chargrilled Mixed Antipasti
3
£2.50
Related Products
Tesco Organic
Courgettes
28
£2.50
£0.83 each
500g
Sainsbury's
Courgettes
141
£1.45
£0.29 per 100g
Morrisons
Courgettes
£1.39
Morrisons
Courgettes Minimum
27
£1.39
Waitrose Ltd
Essential Courgettes
222
£1.90
Waitrose Ltd
Waitrose Baby Courgettes
187
£2.20
Waitrose Ltd
Duchy Organic Courgettes
110
£2.65
Natoora
Italian Green Courgettes
1
£3.95
400g
Co-op
Courgettes
£1.55
£0.39 per 100g
NATURE'S PICK
Courgettes
£1.39
Related Searches
Tesco