Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Deep Pan Cheese Pizza
386g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.75
£0.45 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£1.35
Highest
£1.75
£1.75
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Deep Pan Cheese & Tomato Pizza 387g
£1.75
£0.45 per 100g
Tesco
Stuffed Crust Cheese Pizza 431g
£3.50
£0.81 per 100g
Waitrose
No.1 British Free Range Chicken Thighs per kg
£4.32
Iceland
Cheese & Tomato Hot Dog Stuffed Crust Pizza
£3.00
Morrisons
Morrison Thin Crust Cheese Pizza 314g
£1.10
£0.35 per 100g
Asda
Just Essentials Cheese & Tomato Pizza 314g
£1.10
£0.35 per 100g
see more
Good to know
Deep pan pizza base
Three cheese blend of mozzarella, Cheddar, Monterey Jack
Tomato sauce
Oregano
Reviews
4.2
77 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"Very tasty and filling but I did put some veg and chorizo on as extra toppings"
"Very tasty and being frozen convenient to use is standby"
"This is going to be a regular on my shopping list"
"Very good quality and excellent value"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
388g
Tesco
Deep Pan Meat Feast Pizza
11
£1.75
£0.45 per 100g
Tesco
Takeaway Carbonara Classic Crust Pizza
14
£3.50
379g
Tesco
Deep Pan Pepperoni Pizza
5
£1.75
£0.46 per 100g
Tesco
Stonebaked Four Cheese Feast Pizza
58
£3.50
Tesco
Fajita Chicken Wrap
7
£3.25
445g
Tesco
Takeaway Sides Garlic Cheese Pizza Bread
5
£2.75
£0.62 per 100g
Tesco
Stonebaked Pesto Veggie Pizza
57
£3.50
Tesco
Southern Fried Chicken & Ranch Potato Salad
8
£3.10
Tesco
Mexican Inspired Chicken & Grain Salad
15
£3.10
274g
Tesco
Cheese Feast Party Pizza
49
£2.15
£0.78 per 100g
Related Products
387g
Sainsbury's
Deep Pan Cheese & Tomato Pizza
12
£1.75
£0.45 per 100g
Iceland
Deep Pan Pizza Four Cheese
£1.75
CARLOS
Deep Pan Three Cheese Pizza
£1.49
ASDA
Three Cheese Deep Pan Pizza
£1.70
425g
ASDA
Deep Pan Four Cheese Pizza
12
£3.04
£0.72 per 100g
421g
Goodfella's
Deep Pan Baked Deliciously Cheesy Cheese Pizza
50
£2.50
£0.59 per 100g
Iceland
Deep Pan Pizza Pepperoni
£1.75
Iceland
Deep Pan Pizza Cheeseburger
£1.75
CARLOS
Deep Pan Pepperoni Pizza
£1.49
374g
Sainsbury's
Deep Pan Pepperoni Pizza
19
£1.75
£0.47 per 100g
Related Searches
Tesco
Pizzas
Frozen Pizzas