Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Dine In Salmon En Croute
380g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£7.50
£1.97 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco Finest prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£7.50
Highest
£24.00
£7.50
Reviews
2.2
5 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
Tesco Finest
2 Salmon & Spinach En Croute with Barber's Cave Aged Cheddar and Sauvignon Wine Sauce
4
£7.80
290g
Tesco Finest
2 Salmon Sauvignon Blanc & Cheddar Fishcakes
6
£3.00
£1.03 per 100g
290g
Tesco Finest
2 Smoked Haddock Fishcakes
230
£3.75
£1.29 per 100g
290g
Tesco Finest
2 Smoked Haddock West Country Cheddar & Leek Fishcake
6
£3.00
£1.03 per 100g
Tesco Finest
Beef Brisket & Smoked Bacon En Croute With Merlot Jus
3
£6.50
Tesco Finest
Dine In Lemon & Mascarpone Cheesecake Slices
4
£3.50
1.406kg
Tesco Finest
30. Tesco Finest Chef's Collection Beef Wellington 1.18 (Serves 4)
5
£84.36
£6.00 per 100g
Tesco Finest
Dine In Salted Caramel Profiteroles
59
£3.50
£0.58 each
Tesco Finest
Dine In Beer Battered Cod with a Minted Pea Puree
12
£7.50
780g
Tesco Finest
78. Tesco Finest Black Forest Highwall Cheesecake (Serves 6)
£13.00
£1.67 per 100g
Related Products
Charlie Bigham's
Salmon En Croute
96
£7.96
Morrisons The Best
2 Salmon En Croute
20
£8.88
380g
Tesco
Salmon and Cheddar En Croute
2
£5.95
£1.57 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Scottish Lightly Smoked Salmon En Croute
143
£7.50
Waitrose Ltd
Scottish Salmon & Lobster Thermidor en Croute
£53.00
ASHFIELDS
En Croute
£3.49
380g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Scottish Salmon En Croute Taste the Difference
38
£7.50
£0.99 per 100g
380g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Scottish Salmon Spinach & Cheddar En Croute Taste the Difference
147
£7.50
£0.99 per 100g
Waitrose Ltd
Lightly Smoked Salmon En Croute with Lemon & Mascarpone Sauce
40
£30.00
410g
Tesco
Cheese & Bacon Chicken En Croute
63
£5.65
£1.38 per 100g
Related Searches
Tesco Finest