Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Focaccia Plain
135g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.35
£1.74 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
2.6
7 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
170g
Tesco Finest
Olive Focaccia
5
£2.50
£1.47 per 100g
170g
Tesco Finest
Tomato Focaccia
10
£2.50
£1.47 per 100g
157g
Tesco Finest
Chilli Pinsa
2
£3.00
£1.91 per 100g
150g
Tesco Finest
Pinsa
1
£3.00
£2.00 per 100g
Tesco Finest
Sunsoaked Tomato & Mozzarella Focaccia
7
£3.55
280g
Tesco Finest
Rosemary & Sea Salt Focaccia
6
£3.55
£1.27 per 100g
312g
Tesco Finest
Mozzarella and Hot Honey Focaccia
19
£3.55
£1.14 per 100g
280g
Tesco Finest
Rosemary Focaccia with Cornish Sea Salt
5
£3.50
£1.25 per 100g
440g
Tesco Finest
Salami 'Nduja with hot Honey Sauce Pizza
23
£4.00
£0.91 per 100g
400g
Tesco Finest
Cottage Pie
72
£3.50
£0.88 per 100g
Related Products
300g
Deli Kitchen
4 Sliced Focaccia
161
£1.50
£0.13 per 100g
193g
Co-op Irresistible
Mortadella & Mascarpone Focaccia
£4.40
£2.28 per 100g
200g
Schar
Gluten Free Focaccia
£3.30
£1.65 per 100g
180g
The BAKERY at ASDA
Rosemary & Sea Salt Focaccia
£1.81
£1.01 per 100g
THE PANTRY
Garlic & Rosemary Focaccia Mix
£0.89
Morrisons
The Best Focaccia Olive
£1.45
£0.73 each
Crosta Mollica
Crosta & Mollica Focaccia Panini
43
£2.50
GAIL's
Rosemary & Sea Salt Focaccia
9
£4.00
300g
Bistro by ASDA
Bistro Tomato Mozzarella & Pesto Focaccia
43
£3.25
£1.08 per 100g
125g
White Rabbit
Gluten Free Roasted Garlic Focaccia
36
£3.50
£1.40 per 100g
Related Searches
Tesco Finest