Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Mini Extra Virgin Olive Oil Ciappe
100g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.00
£2.00 per 100g
3 FOR 2
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.0
2 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
Tesco Finest
Garlic & Extra Virgin Olive Oil Flatbread
53
£3.20
100g
Tesco Finest
Mini Focaccia Farinata
1
£2.00
£2.00 per 100g
205g
Tesco Finest
Caramelised Garlic & Extra virgin Olive Oil Flatbread
£3.20
£1.56 per 100g
130g
Tesco Finest
Rosemary & Sea Salt Grissini
7
£2.15
£1.65 per 100g
170g
Tesco Finest
Olive Focaccia
5
£2.50
£1.47 per 100g
Tesco Finest
Olive Ciabatta Roll
£0.80
400g
Tesco Finest
Kalamata & Halkidiki Olive Batard
145
£2.35
£0.59 per 100g
430g
Tesco Finest
Wood Fired Pizza Ham Mushroom & Mascarpone
39
£4.00
£0.93 per 100g
400g
Tesco Finest
Cottage Pie
72
£3.50
£0.88 per 100g
440g
Tesco Finest
Goat's Cheese & Caramelized Onion Pizza
18
£4.00
£0.91 per 100g
Related Products
500ml
Filippo Berio
Extra Virgin Olive Oil
26
£5.00
£1.00 per 100ml
200ml
Filippo Berio
Olive Oil Extra Virgin
28
£5.00
£2.50 per 100ml
1l
Karyatis
Extra Virgin Olive Oil
13
£8.60
£0.86 per 100ml
500ml
Terra Delyssa
Extra Virgin Olive Oil
34
£7.00
£1.40 per 100ml
1000ml
Terra Delyssa
Extra Virgin Olive Oil
385
£11.85
£1.19 per 100ml
2l
Karyatis
Extra Virgin Olive Oil
12
£15.00
£0.75 per 100ml
Filippo Berio
Extra Virgin Olive Oil
12
£10.00
500ml
Napolina
Extra Virgin Olive Oil
19
£4.50
£0.90 per 100ml
500ml
Belazu
Envero Extra Virgin Olive Oil
1
£5.30
£1.06 per 100ml
750ml
Filippo Berio
Extra Virgin Olive Oil
13
£7.00
£0.93 per 100ml
Related Searches
Tesco Finest