Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Scottish Kiln Smoked Haddock Fillets
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£5.00
£2.50 per 100g
£4 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
Tesco Finest
Smoked Haddock Fillets & Leek Rarebit Gratin
£5.50
230g
Tesco Finest
Scottish Kiln Smoked Kippers with Butter
£3.25
£1.41 per 100g
290g
Tesco Finest
2 Smoked Haddock Fishcakes
£3.75
£1.29 per 100g
240g
Tesco Finest
Smoked Scottish Salmon Fillets
£6.75
£2.81 per 100g
290g
Tesco Finest
2 Smoked Haddock West Country Cheddar & Leek Fishcake
£3.00
£1.03 per 100g
50g
Tesco Finest
Scottish Smoked Salmon
£2.80
£5.60 per 100g
Tesco Finest
Smoked Scottish Salmon & Cream Cheese Sandwich
£4.25
100g
Tesco Finest
Strong And Robust Scottish Smoked Salmon
£4.95
£4.95 per 100g
100g
Tesco Finest
Scottish Smoked Salmon Mild and Delicate
£4.95
£4.95 per 100g
100g
Tesco Finest
Intense and Mesquite Scottish Smoked Salmon
£4.95
£4.95 per 100g
Related Products
360g
Tesco
Smoked Haddock Fillets
£6.50
£1.81 per 100g
THE FISHMONGER
Boneless Smoked Haddock Fillets
£4.49
£2.25 each
500g
Iceland
4 Smoked Haddock Fillets
£8.05
£1.61 per 100g
220g
ASDA
2 Smoked Haddock Fillets
£6.67
£3.03 per 100g
320g
ASDA
Smoked Haddock Fillets by
£6.00
£1.88 per 100g
SPECIALLY SELECTED
Lightly Smoked Scottish Salmon Fillets
£4.29
360g
Sainsbury's
Skin On & Boneless Smoked Haddock Fillets
£7.00
£1.94 per 100g
240g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Kiln Smoked British Kipper Fillets Taste the Difference
£2.95
£1.23 per 100g
240g
Sainsbury's
Skin on & Boneless Smoked MSC Haddock Fillets
£7.25
£3.02 per 100g
240g
Exceptional by ASDA
Lightly Smoked 2 Scottish Salmon Fillets
£6.15
£2.56 per 100g
Related Searches
Tesco Finest