Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Finest sweet & vibrant colourful vegetable medley
160g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.20
£1.38 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.3
3 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
160g
Tesco
Colourful Vegetable Medley
2
£1.75
£1.09 per 100g
Tesco
Stir Fry Medley
32
£1.95
250g
Tesco
Green Vegetable Medley
83
£2.50
£1.00 per 100g
160g
Tesco
Tender Vegetable Medley
67
£1.75
£1.09 per 100g
Related Products
Tesco Finest
Ramen Vegetable Medley
£2.20
300g
Birds Eye
Green Medley Steamfresh
66
£2.89
£0.48 per 100g
Morrisons
Vegetable Medley
2
£2.25
1kg
Sainsbury's
Vegetable Medley
80
£1.70
£0.17 per 100g
NATURE'S PICK
Vegetable Medley
£1.79
200g
Bistro by ASDA
Green Vegetable Medley
73
£3.25
£1.63 per 100g
325g
ASDA
Rainbow Vegetable Medley
11
£2.16
£0.66 per 100g
220g
Tesco Finest
Green Vegetable Medley
13
£3.30
£1.50 per 100g
250g
Morrisons The Best
Green Vegetable Medley
£3.00
£1.20 per 100g
Morrisons
Green Vegetable Medley
£1.65
Related Searches
Tesco