Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Golden Galaxy Sprinkles
75g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.40
£1.87 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
Tesco Golden Galaxy Sprinkles
Cheapest
£1.40
75g
£1.40
£1.87 per 100g
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
70g
Tesco
Rainbow Sprinkles
£1.40
£2.00 per 100g
Tesco
Rainbow Sprinkles
£1.40
70g
Tesco
unicorn sprinkles
£1.40
£2.00 per 100g
Tesco
Tropical Sprinkles
£1.60
Tesco
Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
£9.50
75g
Tesco
Football Sprinkles
£1.60
£2.13 per 100g
75g
Tesco
Ghosts & Bats Sprinkle Mix
£1.60
£2.13 per 100g
Tesco
Slinky Caterpillar Cake
£9.50
Tesco
Golden Unicorn Cake
£16.00
Tesco
Fuzzy Caterpillar Cake Chocolate
£9.50
Related Products
103g
Dr. Oetker
Chocolatey Sprinkles Mix
£1.75
£1.70 per 100g
54g
Cake Angels
Bluey Sprinkles
£2.30
£4.26 per 100g
126g
Cake Decor
Halloween Sprinkles
£1.50
£1.19 per 100g
9g
Dr. Oetker
Wafer Confetti Sprinkles
£2.00
each
82g
Dr. Oetker
Party Pink Sprinkles Mix
£1.75
£2.13 per 100g
115g
Dr.Oetker
Dr. Oetker Rainbow Magic Baking Sprinkles
£1.75
£1.52 per 100g
109g
Dr. Oetker
Bright & Bold Sprinkles Mix
£1.75
£1.61 per 100g
Dr. Oetker
Dr.Oetker Metallic Bronze Giant Sprinkles
£2.55
Waitrose Ltd
Cooks' Ingredients Golden Sprinkles
£1.45
115g
Dr. Oetker
Chocolatey Caramel Crunch Cake Sprinkles
£2.00
£1.74 per 100g
Related Searches
Tesco