Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Health Dry Tickly Cough Relief Oral Solution Honey and Lemon
300ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Tesco
Health Chesty Cough Relief Oral Solution Cherry
300ml
VIEW
Covonia
Dry and Tickly SF
150ml
VIEW
Tesco
Health Children's Cough Relief Oral Solution
200ml
VIEW
Tixylix
Children's Honey & Lemon Dry Cough Syrup
VIEW
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.50
Usually
£2.40
Highest
£5.00
£0.00
Supermarket Alternatives
Morrisons
Dry Tickly Cough
£3.15
Superdrug
Dry Tickly Cough Syrup 200ml
£4.99
£2.50 per 100ml
Sainsbury's
Dry Tickly Cough 300ml
£3.15
£1.05 per 100ml
Tesco
Health Chesty Cough Relief Oral Solution Cherry 300ml
£3.15
£1.05 per 100ml
Boots
Cough Control 150ml
£5.99
£3.99 per 100ml
Asda
Children's Cough Relief 1+ Month
£2.19
see more
Reviews
4.1
39 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
"This is horrible totally different from last one I had definitely won't buy anymore yuck ? don't know what's happened to it"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Tesco
Cough Syrups