Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
High Protein Chocolate & Vanilla Flavour Granola
500g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.45
£0.69 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Nutritional
High Fibre and High Protein
Reviews
5.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
500g
Tesco
High Protein Granola
25
£3.45
£0.69 per 100g
500g
Tesco
High Protein Berry & Yogurt Granola
3
£3.45
£0.69 per 100g
125g
Tesco
Chocolate Sundae
18
£1.50
£1.20 per 100g
375g
Tesco
Chocolate Brownie Mix
10
£2.65
£0.71 per 100g
450g
Tesco
Hot Chocolate Fudge Cake
54
£2.50
£0.56 per 100g
200g
Tesco
Double Chocolate Sundae Dessert
47
£1.90
£0.95 per 100g
Tesco
Soft & Fluffy Triple Chocolate Muffins
69
£1.35
£0.34 each
Tesco
Half & Half Cake Vanilla and Chocolate
26
£16.50
70g
Tesco
High Protein Chocolate Porridge Pot
14
£0.70
£1.00 per 100g
400g
Tesco
Extremely Chocolatey Biscuit Selection Milk Chocolate
56
£5.75
£1.44 per 100g
Related Products
350g
Lizi's
High Protein Granola Chocolate & Peanut
93
£3.50
£1.00 per 100g
20g, 173g
Fuel
Fuel10k Protein Vanilla Yogurt & Granola
26
£1.62
£8.10 per 100g
400g
Sainsbury's
High Protein Chocolate & Nut Granola
£2.90
£0.73 per 100g
Waitrose Ltd
High Protein Vanilla Yogurt with Granola
45
£2.60
300g
Surreal
Chocolate Hazelnut Granola
5
£2.50
£0.83 per 100g
350g
Lizi's
High Protein Nuts & Seeds Granola
38
£3.50
£1.00 per 100g
210g
Fuel
Fuel10K Vanilla Flavour High Protein Rice Pudding
£1.00
£0.48 per 100g
330ml
UFit
Chocolate Flavour High Protein Milkshake
2
£1.78
£0.54 per 100ml
400g
Jordans
Protein Boost Granola Chocolate & Hazelnut
46
£3.60
£0.90 per 100g
Surreal
High Protein Low Sugar Chocolate Hazelnut Granola Bundle
£15.96
£3.99 each
Related Searches
Tesco