Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
High Protein Golden Syrup Flavour Porridge Pot
70g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£0.70
£1.00 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.70
Highest
£5.55
£0.70
Good to know
Nutritional
High Protein and Source Of Fibre
Reviews
1.7
10 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
70g
Tesco
High Protein Chocolate Porridge Pot
14
£0.70
£1.00 per 100g
60g
Tesco
gut sense Apple & Cinnamon Porridge Pot
1
£0.70
£1.17 per 100g
36g
Tesco
Easy Oats Golden Syrup Flavour
39
£1.50
£0.52 per 100g
500g
Tesco
High Protein Chocolate & Vanilla Flavour Granola
1
£3.45
£0.69 per 100g
Tesco
High Protein Tandoori Chicken Masala
24
£2.25
500g
Tesco
High Protein Granola
25
£3.45
£0.69 per 100g
Tesco
High Protein Chilli Chicken
18
£2.25
90g
Tesco
Belgian Chocolate Profiterole Pot
1
£2.00
£2.22 per 100g
Tesco
High Protein Beef & Lentil Ragu
33
£2.25
500g
Tesco
High Protein Berry & Yogurt Granola
3
£3.45
£0.69 per 100g
Related Products
63g
Quaker
Protein Golden Syrup Porridge Pot
16
£1.22
£1.94 per 100g
70g
Fuel
10K High Protein Golden Syrup Porridge Pot
65
£1.28
£1.83 per 100g
57g
ASDA
Golden Syrup Flavour Porridge Pot
85
£0.50
£0.88 per 100g
210g
Fuel
FUEL10K Ready to Eat Golden Syrup Flavour Oat High Protein Porridge Pot
£1.28
£0.61 per 100g
60g
Applied Nutrition
Critical Oats Golden Syrup Protein Porridge Pot
£1.25
£2.08 per 100g
55g
Tesco Free from
Golden Syrup Porridge Pot
20
£0.75
£1.36 per 100g
210g
Ambrosia
Ready to Eat Porridge Pot Golden Syrup Flavour
74
£1.28
£0.61 per 100g
58g
Quaker
Oats High Protein Peanut Butter Porridge Pot
13
£1.22
£2.10 per 100g
57g
Quaker
Oat So Simple Golden Syrup Porridge
75
£1.22
£2.14 per 100g
36g, 288g
ASDA
Golden Syrup Flavour Porridge Sachets
96
£1.37
£0.48 per 100g
Related Searches
Tesco