Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Hot & Spicy Chicken Fillets
350g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£4.20
£1.20 per 100g
2 FOR £7.50
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
305g
Tesco
Hot & Spicy Chicken Tenders
£4.25
£1.39 per 100g
350g
Tesco
Hot & Spicy Chicken Wings
£2.80
£0.80 per 100g
Tesco
2 Hot & Spicy Chicken Burgers
£4.25
350g
Tesco
Crispy Chicken Breast Fillets
£4.25
£1.21 per 100g
300g
Tesco
Breaded Buffalo Chicken Bites
£4.25
£1.42 per 100g
305g
Tesco
Crispy Chicken Tenders
£4.25
£1.39 per 100g
300g
Tesco
Crispy Chicken Bites
£4.25
£1.42 per 100g
710g
Tesco
Crispy Chicken Tenders
£8.00
£1.13 per 100g
650g
Tesco
Crispy Chicken Wings
£4.25
£0.65 per 100g
Tesco
Katsu Inspired Extra Crispy Tenders
£4.25
Related Products
Roosters
Hot & Spicy Chicken Fillets
£3.69
£1.85 each
380g
Iceland
4 Hot & Spicy Chicken Breast Fillets
£4.31
£1.13 per 100g
1kg
Superchick
Sizzler Hot & Spicy Chicken Breast Fillets
£10.00
£1.00 per 100g
330g
Tahira
Hot & Spicy Chicken
£1.80
£0.55 per 100g
300g
Najma
Spicy Breaded Chicken Fillets
£4.00
£1.33 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Frozen Hot & Spicy Breaded Chicken Mini Fillets
£4.35
305g
Co-op
Hot and Spicy Mini Fillets
£4.60
£1.51 per 100g
Jahan
Frozen Hot & Spicy Chicken Strips
£2.50
500g
Tahira
Hot & Spicy Chicken & Beef Sausage
£2.10
£0.42 per 100g
180g
Birds Eye
Hot & Spicy Chicken Grills
£2.96
£1.64 per 100g
Related Searches
Tesco