Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
House Salad with Tomato & Cucumber
125g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.25
£1.00 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
Tesco
Chicken & Bacon Salad with Honey Mustard Dressing
£3.00
Tesco
House Salad
£1.15
340g
Tesco
Pomegranate Tabbouleh Salad
£2.95
£0.87 per 100g
150g
Tesco
Rocket & Tomato Salad Bowl
£1.25
£0.83 per 100g
185g
Tesco
Greek Salad
£3.00
£1.62 per 100g
Tesco
American Inspired Summer Salad Kit
£3.95
185g
Tesco
Chicken Caesar Salad
£3.00
£1.62 per 100g
165g
Tesco
Sweet & Crunchy Salad Bowl
£1.15
£0.70 per 100g
455g
Tesco
Party Salad
£3.00
£0.66 per 100g
Tesco
Potato & Egg Salad
£3.00
Related Products
105g
Co-op
House Salad
£0.69
£0.66 per 100g
235ml
Pizza Express
House Dressing
£2.95
£1.26 per 100ml
400g
Sainsbury's
House Salad Bowl
£3.00
£0.75 per 100g
BRAMWELLS
House Salad Dressing
£0.99
185g
ASDA
Mixed Salad
£1.14
£0.62 per 100g
Waitrose Ltd
Duchy Organic Salad Cucumber each
£1.45
135g
ASDA
Mediterranean Style Salad
£1.08
£0.80 per 100g
330g
ASDA
Rainbow Sharing Salad
£1.64
£0.50 per 100g
360g
ASDA
Tuna Pasta Salad
£1.96
£0.54 per 100g
365g
ASDA
Cheese Pasta Salad
£1.96
£0.54 per 100g
Related Searches
Tesco