Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
King Prawn Cocktail
170g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.00
£1.76 per 100g
£2.50 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.00
Highest
£26.00
£3.00
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
170g
Tesco
Prawn Cocktail
£2.95
£1.74 per 100g
170g
Tesco
30% Reduced Fat Prawn Cocktail
£2.95
£1.74 per 100g
250ml
Tesco
Thousand Island Dressing
£1.10
£0.44 per 100ml
250g
Tesco
Caesar Salad Kit
£2.00
£0.80 per 100g
400g
Tesco
Sweet BBQ Pulled Pork & Cheesy Mash
£3.75
£0.94 per 100g
250ml
Tesco
Caesar Dressing
£1.10
£0.44 per 100ml
355g
Tesco
Tikka Chicken Breasts
£5.65
£1.59 per 100g
275g
Tesco
High Protein Prawn & Egg Noodle Salad with Coconut and Lime Dressing
£3.25
£1.18 per 100g
360g
Tesco
Gochujang Chicken Grain Bowl
£4.75
£1.32 per 100g
Tesco
Chicken Caesar Wrap
£3.25
Related Products
170g
The Real Seafood Co.
King Prawn Cocktail
£2.59
£1.52 per 100g
SPECIALLY SELECTED
King Prawn & Seafood Cocktail Sandwich
£2.99
SPECIALLY SELECTED
Pil Pil King Prawn Cocktail
£2.59
SPECIALLY SELECTED
Marie Rose King Prawn Cocktail
£2.59
170g
The Real Seafood Co.
Pil Pil King Prawn Cocktail
£2.60
£1.53 per 100g
45g
Walkers
Crisps Prawn Cocktail
£1.25
£2.78 per 100g
140g
Iceland
King Prawn Cocktail Ring with Marie Rose Dip
£2.88
£2.06 per 100g
13.1g
Skips
Prawn Cocktail Multipack Crisps
£1.57
£2.00 per 100g
90g
Skips
Prawn Cocktail Crisps
£1.50
£1.67 per 100g
Skips
Prawn Cocktail
£3.20
Related Searches
Tesco