Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Mushroom Risotto
700g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.55
£0.51 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.7
11 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
Tesco
Mexican Inspired Chicken & Grain Salad
15
£3.10
135g
Tesco
Japanese Style Chicken Sushi
11
£3.30
£2.44 per 100g
167g
Tesco
Limited Edition Salt & Pepper Chicken Dragon Roll
5
£3.30
£1.98 per 100g
Tesco
2 Salmon Fillets with Spinach and Mature Cheddar Cheese Sauce
2
£4.50
100g
Tesco
Mushroom Pate
90
£1.50
£1.50 per 100g
400g
Tesco
Mushroom Stroganoff
69
£2.00
£0.50 per 100g
280g
Tesco
Spicy Chicken Buffalo Caesar Salad Smoked Bacon Limited Edition
4
£3.10
£1.11 per 100g
265g
Tesco
Chicken & Bacon Caesar Salad
80
£3.10
£1.17 per 100g
700g
Tesco
Creamy Chicken & Bacon Pasta
27
£4.00
£0.57 per 100g
250ml
Tesco
Garlic & Herb Dressing
38
£1.10
£0.44 per 100ml
Related Products
400g
Morrisons
Mushroom Risotto
£3.75
£0.94 per 100g
380g
Tesco Finest
Mushroom Risotto
46
£4.75
£1.25 per 100g
400g
Co-op Irresistible
Mushroom Risotto
£5.75
£1.44 per 100g
380g
Tesco Calorie Controlled
Mushroom Risotto
12
£3.75
£0.99 per 100g
175g
Gallo
My Risotto Perfetto Porcini Mushroom
31
£2.85
£1.63 per 100g
Slimming World
Chicken & Mushroom Risotto
16
£4.00
400g
Loyd Grossman
Creamy Mushroom Risotto
23
£3.75
£0.94 per 100g
Zizzi
Chicken & Mushroom Risotto
3
£3.75
400g
Cully & Sully
Moreish Mushroom Risotto
13
£2.98
£0.75 per 100g
250g
Ben's Original
Favourites Chicken & Mushroom Risotto
128
£2.47
£0.99 per 100g
Related Searches
Tesco