Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Pan Fry Fajita Spiced Mini Chicken Fillets
300g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£4.60
£1.53 per 100g
£4 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.60
Highest
£4.60
£4.60
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
300g
Tesco
Mango Coconut & Lime Mini Chicken Breast Fillets
£4.60
£1.53 per 100g
Tesco
Pan Fry Chinese Style Chicken Sizzlers
£4.60
Tesco
Stir Fry Teriyaki Chicken
£5.10
316g
Tesco
Sweet Chilli Chicken Escalopes
£4.60
£1.46 per 100g
170g
Tesco
Fajita Cooked Chicken Breast Mini Fillets
£3.25
£1.91 per 100g
Tesco
Korean Style Chicken Thigh Fillets
£5.65
Tesco
Pan Fry Indian Style Chicken Sizzlers
£4.60
Tesco
Pan Fry Korean Style Pork Steaks with a Kimchi Inspired Melt
£4.50
160g
Tesco
Piri Piri Roast Chicken Slices
£3.25
£2.03 per 100g
Tesco
Piri Piri Half Chicken
£5.95
Related Products
138g
Quorn
Fajita Mini Fillets
£2.00
£1.45 per 100g
Joie
Eggy Mini Fry Pan
£5.00
380g
Charlie Bigham's
Pan Fry Teriyaki Chicken Yakisoba for 1
£6.95
£1.83 per 100g
500g
Shazans
Mini Fillets
£4.70
£0.94 per 100g
ASDA
Simple to Cook Fajita Chicken Stir-Fry Kit
£5.28
Waitrose Ltd
Waitrose Chicken Jerk-Spiced Thigh Fillets
£5.50
380g
Charlie Bigham's
Pan Fry Chicken Pad Thai
£6.95
£1.83 per 100g
SFC
Chicken Mini Fillets
£2.50
24cm
Russell Hobbs
Ceramic Fry Pan
£11.00
32cm
Russell Hobbs
Ceramic Fry Pan
£16.00
Related Searches
Tesco