Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Smoked King Prawns
170g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£4.75
£2.79 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
150g
Tesco
Lemon & Garlic King Prawns
£3.95
£2.63 per 100g
165g
Tesco
Raw King Prawns
£3.50
£2.12 per 100g
165g
Tesco
Raw King Prawns
£3.50
£2.12 per 100g
150g
Tesco
Chilli & Lime King Prawns
£3.95
£2.63 per 100g
Tesco
Cooked & Peeled King Prawns
£5.25
Tesco
Thai Style King Prawns
£5.50
150g
Tesco
Cooked And Peeled King Prawns
£3.50
£2.33 per 100g
200g
Tesco
Breaded Sweet & Spicy King Prawns
£4.00
£2.00 per 100g
200g
Tesco
Breaded Southern Fried King Prawns
£4.00
£2.00 per 100g
200g
Tesco
King Prawns with Butter Masala Sauce
£4.75
£2.38 per 100g
Related Products
Tesco Finest
Smoked Jumbo King Prawns
£5.80
150g
Bay Fishmongers
King Prawns
£2.49
£1.66 per 100g
165g
Tesco Finest
Raw Jumbo King Prawns
£3.95
£2.39 per 100g
150g
Tesco Finest
Cooked Jumbo King Prawns
£4.25
£2.83 per 100g
150g
Tesco Organic
Cooked & Peeled King Prawns
£4.95
£3.30 per 100g
Icelandic Seachill
Seachill Cooked& Peeled King Prawns
£2.49
135g
Tesco Finest
King Prawns with Garlic & Paprika
£4.50
£3.33 per 100g
225g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Frozen Cooked & Peeled Jumbo King Prawns ASC Taste the Difference
£5.25
£2.33 per 100g
225g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Frozen Raw Peeled Jumbo King Prawns ASC Taste the Difference
£5.25
£2.33 per 100g
170g
The Real Seafood Co.
King Prawns
£2.82
£1.66 per 100g
Related Searches
Tesco