Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Sour Mix
100g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£0.75
£0.75 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free from
Artificial Colours and Artificial Flavours
Reviews
1.8
5 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
100g
Tesco
Fruity Sour Rings
4
£0.75
£0.75 per 100g
Tesco
Sweet Magic Mix
3
£0.75
Tesco
Neon Worms Jelly Sweets
1
£2.60
Tesco
Neon Worms
1
£0.75
100g
Tesco
Burgers
1
£0.75
£0.75 per 100g
Tesco
Happy Bears
£0.75
Tesco
Happy Faces
2
£0.75
Tesco
Panna Cotta
1
£0.75
Tesco
Jelly Shapes
1
£2.60
Tesco
Sweet Mix
£0.75
Related Products
Snack Factory
Sour Cream & Onion Party Mix
3
£1.00
SNACKRITE
Sour Cream & Chive Starry Night Mix
£1.29
200g
FRUiT RiOT!
FRUIT RIOT SOUR GRAPES Mix Candy
8
£5.95
£2.98 per 100g
150g
ASDA
Sour Cream & Onion Flavour Party Mix
91
£1.50
£1.00 per 100g
200g
FRUiT RiOT!
FRUIT RIOT SOUR MANGO MIX CANDY
2
£5.95
£2.98 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Sour Cream & Chive Snack Mix Sharing Crisps
122
£1.95
670g
Mrs Elswood
Sweet & Sour Cucumbers
3
£2.23
£0.33 per 100g
90g
Pot Noodle
Sweet & Sour Instant Noodles
45
£0.75
£0.83 per 100g
67g
Mug Shot
Sweet & Sour Noodles
167
£0.50
£0.75 per 100g
85g
Popchips
Sour Cream & Onion Sharing Crisps
300
£1.65
£1.94 per 100g
Related Searches
Tesco