Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Star Shaped Sour Cream & Chive Pretzels
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.75
£0.88 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
360g
Tesco
Stonebaked BBQ Chicken Pizza
£3.50
£0.97 per 100g
55g
Tesco
Mini Pretzels with Garlic & Herb Cream Cheese Dip
£1.30
£2.36 per 100g
240g
Tesco
Vegetarian Cauliflower Cheese Croquettes
£2.00
£0.83 per 100g
400g
Tesco
Loaded Pulled Pork Chilli Wedges
£2.00
£0.50 per 100g
Tesco
Fajita Chicken Wrap
£3.25
Tesco
Spanish style Paprika Chicken with Patatas Bravas and Aioli Limited Edition
£3.00
270g
Tesco
Southern Fried Chicken Goujons
£2.75
£1.02 per 100g
505g
Tesco
Southern Fried Chicken Steaks
£4.00
£0.20 per 100g
305g
Tesco
Hot & Spicy Chicken Tenders
£4.25
£1.39 per 100g
350g
Tesco
Hot & Spicy Chicken Wings
£2.80
£0.80 per 100g
Related Products
175g
Penn State
Sour Cream & Chive Sharing Pretzels
£1.50
£0.86 per 100g
650g
Penn State
Sour Cream & Chive Sharing Pretzels
£4.50
£0.69 per 100g
23g
SlimFast
Baked Sour Cream & Chive Flavour Pretzels
£0.49
£2.13 per 100g
SNACKRITE
Sour Cream & Chive Baked Pretzels
£1.29
£0.22 each
175g
Penn State
Sea Salted Sharing Pretzels
£1.50
£0.86 per 100g
125g
Ryvita
Sour Cream & Chive Sticks
£1.25
£1.00 per 100g
290g
ASDA
Sour Cream & Chive
£1.50
£0.52 per 100g
ASDA
Sour Cream & Chive
£1.15
12g
Kiddylicious
Sour Cream & Chive Veggie Straws
£2.00
£4.17 per 100g
THE DELI
Sour Cream & Chive Dip
£0.95
Related Searches
Tesco