Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Strawberry Pencils
75g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£0.75
£1.00 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£0.70
Highest
£6.75
£0.75
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Strawberry Pencils Sweets 70g
£0.70
£1.00 per 100g
Tesco
Strawberry Laces 75g
£0.75
£1.00 per 100g
Waitrose
Waitrose Fizzy Strawberry Flavour Lances
£0.70
Good to know
Free from
Artificial Colours and Artificial Flavours
Reviews
3.8
38 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"These contain palm oil! Best avoided"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
75g
Tesco
Strawberry Laces
37
£0.75
£1.00 per 100g
75g
Tesco
Fizzy Strawberry Flavour Lances
39
£0.75
£1.00 per 100g
75g
Tesco
Fizzy Multicoloured Belts
27
£0.75
£1.00 per 100g
Tesco
Happy Birthday Cake Vanilla with Raspberry Jam
43
£10.50
75g
Tesco
Fizzy Bubblegum Lances
17
£0.75
£1.00 per 100g
Tesco
Birthday Cake Tear and Share Bun
12
£3.50
Tesco
Rolled and Loaded Blueberry Cheesecake Buns
4
£2.35
£1.18 each
Tesco
Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
£9.50
75g
Tesco
Fizzy Cola Lances
22
£0.75
£1.00 per 100g
Tesco
Golden Unicorn Cake
£16.00
Related Products
70g
Sainsbury's
Strawberry Pencils Sweets
35
£0.70
£1.00 per 100g
DOMINION
Strawberry Pencils Sweets
£0.45
Waitrose Ltd
Waitrose Strawberry Flavour Pencils
£0.70
Fruittella
Strawberry Vegan
4
£1.35
£0.34 each
Millions
Strawberry
2
£0.50
140g
Swizzels
Squashies Strawberry & Cream
27
£0.85
£0.61 per 100g
140g
Haribo
Strawberry Softies
£1.00
£0.71 per 100g
Fruittella
Fruit-tella Strawberry
£1.25
Chooee
Strawberry Super Mix
£1.00
ASDA
Strawberry Flavour Wands
15
£0.45
Related Searches
Tesco
Strawberry Laces