Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Swiss Style Muesli
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Tesco
Swiss Style No Added Sugar Muesli
VIEW
ASDA
Swiss Style Muesli
VIEW
ASDA
Swiss Style Muesli
VIEW
Nairn's
Swiss Style Muesli
VIEW
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£9.60
Usually
£11.95
Highest
£15.99
£0.00
Supermarket Alternatives
Asda
Fruit & Nut Muesli 750g
£2.30
£0.31 per 100g
Sainsbury's
Sainsbury's Fruit & Nut Muesli Taste the Difference 500g
£3.00
£0.60 per 100g
Tesco
Fruit & Nut Muesli 750g
£2.50
£0.33 per 100g
Waitrose
Duchy Organic Muesli with Raisins & Almonds
£4.00
Morrisons
Savers Muesli
£2.00
see more
Good to know
Wholegrain oat flakes
Sweetened malted toasted wholegrain wheat flakes
Raisins
Whey powder
Nuts
see more
Reviews
3.4
51 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
"Love Tesco swiss style muesli great start to the day"
"This is by far the worst muesli I have ever tasted"
"I love this muesli and have got through several bags of it"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Tesco
Cereals
Mueslis