Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Water Chestnuts & Bamboo Shoots Stir Fry
320g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.75
£0.55 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Iceland
Mixed Stir Fry
£2.50
Tesco
Sweet Peppers & Sugarsnap Peas Stir Fry 200g
£2.50
£1.25 per 100g
Sainsbury's
Mixed Vegetable Stir Fry 300g
£1.75
£0.58 per 100g
Waitrose
Bright & Colourful Vegetable Stir Fry
£2.75
Morrisons
Stir Fry Vegetables
£2.46
see more
Reviews
3.4
50 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
570g
Tesco
Large Vegetable Stir Fry
54
£2.10
£0.37 per 100g
320g
Tesco
Mushroom Stir Fry
52
£1.75
£0.55 per 100g
320g
Tesco
Pepper Stir Fry
48
£1.75
£0.55 per 100g
570g
Tesco
Beansprout & Vegetable Stir Fry
26
£2.10
£0.37 per 100g
320g
Tesco
Edamame & Tenderstem Broccoli Stir Fry
32
£1.75
£0.55 per 100g
320g
Tesco
Vegetable Stir Fry
58
£1.75
£0.55 per 100g
500g
Tesco
Chicken & Black Bean Meal For One
33
£4.75
£0.95 per 100g
Tesco
Stir Fry Teriyaki Chicken
22
£5.10
200g
Tesco
Tenderstem Broccoli & Mangetout Stir Fry
22
£2.50
£1.25 per 100g
200g
Tesco
Sweet Peppers & Sugarsnap Peas Stir Fry
40
£2.50
£1.25 per 100g
Related Products
225g
Kingfisher
Oriental Sliced Bamboo Shoots in Water
15
£1.15
£0.51 per 100g
300g
Sainsbury's
Mushroom Stir Fry
96
£1.75
£0.58 per 100g
225g
ASDA
Bamboo Shoots in Water
40
£1.05
£0.47 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Mushroom Stir Fry
210
£1.95
320g
ASDA
Stir-Fry Mixed Pepper
132
£1.08
£0.34 per 100g
Blue Dragon
Family Stir Fry Veg
£2.15
Blue Dragon
Beansprouts Stir Fry Veg
£0.95
Blue Dragon
Mushroom Stir Fry Veg
£1.85
225g
Sainsbury's
Canned Bamboo Shoots in Water
57
£1.20
£0.53 per 100g
Blue Dragon
Oriental Style Stir Fry Veg
£1.85
Related Searches
Tesco
Mixed Vegetables
Stir Fries
Mixed Veg
Bamboo Shoots