Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Spiced Apple & Pear Crumble
500g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.25
£0.45 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.25
Highest
£21.00
£2.25
Reviews
2.9
10 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
500g
Tesco
Apple Crumble
8
£4.00
£0.80 per 100g
280g
Tesco
10 Mini Beef Pasties
1
£2.50
£0.89 per 100g
Tesco
Oat And Raisin Cookies
61
£1.50
£0.30 each
270g
Tesco
2 Apple Crumbles
2
£2.80
£1.04 per 100g
520g
Tesco
Apple & Pear Pie
23
£2.10
£0.40 per 100g
400g
Tesco
Loaded Pulled Pork Chilli Wedges
£2.00
£0.50 per 100g
Tesco
Chicken Bacon & Stuffing Sandwich
34
£3.25
Tesco
Chicken Bacon & Stuffing Sandwich
27
£3.25
Tesco
Chicken & Stuffing Sandwich
20
£3.00
800g
Tesco
Rich Fruit Cake
23
£6.75
£0.84 per 100g
Related Products
220g
Tesco Finest
Spiced Apple & Pear Chutney
60
£1.95
£0.89 per 100g
500g
Aunt Bessie's
Bramley Apple Crumble
27
£1.98
£0.40 per 100g
Fruity
Pear Crumble Shower Gel
£0.95
200ml
Cawston Press
Apple & Pear Juice
16
£2.40
£0.40 per 100ml
124g
Muller
Corner Originals Apple Crumble Yogurts
124
£2.00
£0.40 per 100g
Rowan Glen
Apple Crumble Yogurt
5
£0.90
120g
Sainsbury's
Bramley Apple Crumble
133
£2.45
£1.02 per 100g
150g
Tesco Finest
Apple Crumble Shortbread
9
£2.60
£1.73 per 100g
80g
Ella's Kitchen
Organic Apple + Cinnamon Crumble 7+ Months
13
£2.24
£0.70 per 100g
500g
Waitrose Ltd
Waitrose Bramley Apple Crumble
174
£4.50
£0.90 per 100g
Related Searches
Tesco