Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Chocolate Yule Log
260g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.00
£1.15 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.00
Usually
£12.00
Highest
£16.00
£3.00
Reviews
2.5
15 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"This is just terrible n a waste iof money "
"This is definitely not a yule log"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
Tesco
Fuzzy Caterpillar Cake Chocolate
32
£9.50
Tesco
Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
£9.50
Tesco
Double Chocolate Swiss Roll
£2.10
Tesco
Chocolate 10 Mini Rolls
£1.90
Tesco
Birthday Cake Cubes Chocolate Sponge
26
£15.00
£1.00 each
Tesco
Fuzzy Caterpillar Cake
£9.50
Tesco
Half & Half Cake Vanilla and Chocolate
26
£16.50
Tesco
Half & Half Cake
4
£16.50
Tesco
83. Tesco Chocolate Pudding Cake (Serves 12)
£12.00
Tesco
Chocolate & Salted Caramel Drip Cake Serves 16
17
£16.00
Related Products
650ml
Viennetta
Chocolate Yule Log Ice Cream
35
£2.00
£0.31 per 100ml
Waitrose Ltd
No.1 Triple Chocolate Yule Log
22
£18.00
Global Gizmos
Chocolate Yule Log Jokes Toilet Roll
£3.00
Waitrose Ltd
Christmas Gluten Free Chocolate Yule Log
£15.00
SPECIALLY SELECTED
Mini Yule Log Bites
£0.29
325g
Sainsbury's
Brownie Yule Log Mix
£7.00
£2.15 per 100g
800g
Tesco Finest
76. Tesco Finest Clementine & Belgian Chocolate Yule Log (Serves 10)
£18.00
£2.25 per 100g
Waitrose Ltd
No.1 Yule Log Sausage Roll
£25.00
Tesco Finest
80. Tesco Finest White Chocolate & Red Velvet Yule Log (Serves 8)
20
£7.00
Zip
Starter Log
1
£2.25
Related Searches
Tesco