Today's Deals
Help Guides
Download App
TGI Fridays
6 (Approx.) Crispy Halloumi Fries
210g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£4.50
£2.14 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From TGI Fridays
288g
TGI Fridays
12 (approx.) Mozzarella Sticks
£4.50
£1.56 per 100g
400g
TGI Fridays
Chilli Cheese Loaded Fries
£4.00
£1.00 per 100g
TGI Fridays
Crispy Nashville Style Chicken Wings
£4.50
TGI Fridays
2 Crispy Chicken Double Stack Burgers
£5.00
TGI Fridays
Boneless Chicken Wings Crispy Coated Chicken Breast Bites with Korean BBQ Sauce
£4.50
294g
TGI Fridays
6 XL Mozzarella Dippers
£4.50
£1.53 per 100g
TGI Fridays
6 Tornado Potato Skewers
£4.00
TGI Fridays
Boneless Chicken Wings Crispy Coated Chicken Breast Bites with Sweet & Smokey BBQ Sauce
£4.50
TGI Fridays
Iceland Boneless Chicken Wings Buttermilk Crispy Coated Chicken Breast Bites with Hot Honey Sauce
£4.50
TGI Fridays
6 Loaded Pepperoni & Cheese Potato Skins
£4.50
Related Products
200g
Tesco
Halloumi Fries
£3.50
£1.75 per 100g
CRESTWOOD
Halloumi Style Fries
£1.79
£0.18 each
170g
Tesco
10 Halloumi-Style Fries
£2.75
£1.62 per 100g
200g
Morrisons
The Best Sriracha Halloumi Fries
£4.50
£2.25 per 100g
170g
ASDA
10 Party Breaded Halloumi Fries
£2.50
£1.47 per 100g
170g
Tesco
Free From 10 Halloumi Fries
£2.50
£1.47 per 100g
180g
Morrisons The Best
Halloumi Fries with Hot Honey
£3.00
£1.67 per 100g
1.4kg
McCain
Crispy French Fries
£3.75
£0.27 per 100g
18g, 108g
ASDA
Crispy Fries
£1.28
£1.19 per 100g
750g
Strong Roots
Crispy Skinny Fries
£2.60
£0.35 per 100g
Related Searches
TGI Fridays