Today's Deals
Help Guides
Download App
The Bakehouse
Minis Chocolate Chip Cookies
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
The Bakehouse
Minis Dipped Chocolate Chip Cookies
VIEW
The Bakehouse
Dipped Double Choc Cookies
VIEW
The Bakehous
The Bakehouse Milk Choc Chunk Cookies
VIEW
The Bakehouse
Chunky Choc Caramel & Pretzel Cookies
VIEW
Today's Price
Lowest
£13.00
Highest
£20.00
£0.00
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Chocolate Chunk Cookies 200g
£1.40
£0.70 per 100g
Asda
Chunky Milk Chocolate Cookies 180g
£1.20
£0.67 per 100g
Tesco
Chocolate Chip Cookies 250g
£1.30
£0.52 per 100g
Boots
No Added Sugar Double Chocolate Chip Cookies 150g
£2.80
£1.87 per 100g
Morrisons
All Butter Quadruple Chocolate Cookies 200g
£2.50
£1.25 per 100g
Waitrose
Waitrose Free From Gluten Choc Chunk Cookies
£3.00
see more
Reviews
4.5
14 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Biscuits
Cookies
Chocolate Biscuits
Snack Packs