Today's Deals
Help Guides
Download App
The Gym Kitchen
Banoffee Pie Yogurt
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.00
£0.50 per 100g
VISIT
Tesco
£1.35
£0.68 per 100g
5 FOR £5
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how The Gym Kitchen prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.00
Highest
£18.00
£1.00
Supermarket Alternatives
Asda
Fat Free Protein Mango Passion Fruit & Papaya Yogurt
£1.00
Morrisons
Strawberry Protein Yoghurt
£0.95
Waitrose
Waitrose Black Cherry Low Fat Yogurt 150g
£0.75
£0.50 per 100g
Tesco
Greek Style Yogurt with Honey 450g
£1.70
£0.38 per 100g
Sainsbury's
Greek Style Honey Yogurt 450g
£1.70
£0.38 per 100g
see more
Good to know
Free from
Fat
Nutritional
High Protein
Contains
Sweeteners
Reviews
3.7
22 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From The Gym Kitchen
200g
The Gym Kitchen
High Protein Salted Caramel Yogurt
15
£1.35
£0.68 per 100g
200g
The Gym Kitchen
High Protein Lemon Cheesecake Yogurt
8
£1.35
£0.68 per 100g
400g
The Gym Kitchen
High Protein Chicken Nuggets
6
£4.50
£1.13 per 100g
700g
The Gym Kitchen
High Protein Pesto Chicken Pasta
£4.50
£0.64 per 100g
280g
The Gym Kitchen
High Protein Greek Style Pasta Salad
13
£3.10
£1.11 per 100g
700g
The Gym Kitchen
High Protein Buffalo Chicken Mac & Cheese
£4.50
£0.64 per 100g
150g
The Gym Kitchen
Chocolate Protein Pudding
23
£1.35
£0.90 per 100g
340g
The Gym Kitchen
High Protein Lean Pork Sausages
4
£3.40
£1.00 per 100g
500g
The Gym Kitchen
Chipotle Chicken & Rice
10
£4.75
£0.95 per 100g
The Gym Kitchen
Maple Pancakes
20
£2.00
£0.50 each
Related Products
150g
Lindahls
Pro+ Kvarg Banoffee Protein Yogurt Pie
14
£1.25
£0.83 per 100g
200g
Arla
Protein Banoffee Pie Flavour Mousse
8
£1.00
£0.50 per 100g
500g
Tesco
Banoffee Pie
59
£2.60
£0.52 per 100g
Morrisons
Banoffee Pie
10
£2.50
Dessert Menu
Banoffee Pie
£2.19
Morrisons The Best
Banoffee Pie
£4.50
Iceland
Banoffee Pie
19
£2.50
180g
English Cheesecake Company
Banoffee Pie Cheesecake Slices
£4.00
£1.11 per 100g
200g
Tesco
High Protein Strawberry Yogurt
31
£0.75
£0.38 per 100g
200g
Tesco
High Protein Vanilla Yogurt
36
£0.75
£0.38 per 100g
Related Searches
The Gym Kitchen
Yoghurts
Snack Pots