Today's Deals
Help Guides
Download App
The Jolly Hog
British BBQ Pulled Pork
376g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£4.99
£1.33 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how The Jolly Hog prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£5.00
Highest
£24.80
£4.99
Supermarket Alternatives
Asda
Sweet BBQ Pulled Pork
£8.78
Tesco
Slow Cooked Large Smoky BBQ Pulled Pork 700g
£7.70
£1.10 per 100g
Sainsbury's
Slow Cooked British Pulled Pork with Smokey BBQ Sauce (Serves 2) 569g
£6.25
£1.10 per 100g
Morrisons
Pulled Pork With Memphis BBQ Sauce
£5.00
Iceland
BBQ Pulled Pork with Sweet Barbeque Sauce 390g
£4.25
£1.09 per 100g
see more
Good to know
Slow cooked pork shoulder
Marinated in smokey barbecue flavour dry rub
Comes with sachet of apple barbecue flavour sauce
Visit website for meal inspiration
Reviews
3.0
2 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From The Jolly Hog
625g
The Jolly Hog
British Barbecue Pork Loin Ribs with BBQ Glaze
93
£7.99
£1.28 per 100g
115g
The Jolly Hog
Proper Sausage Roll with British Pork & All Butter Pastry
9
£2.50
£2.17 per 100g
400g
The Jolly Hog
6 British Pork Proper Porker Sausages
302
£3.00
£0.13 per 100g
The Jolly Hog
6 British Marmite Sausages
23
£4.50
The Jolly Hog
6 British Colman's Sausages
10
£4.50
394g
The Jolly Hog
Smokery Pork Shoulder with a Barbecue Glaze
4
£5.75
£1.46 per 100g
400g
The Jolly Hog
6 x British Caramelised Porker Sausages with Caramelised Red Onions
45
£3.80
£0.95 per 100g
200g
The Jolly Hog
Unsmoked Back Bacon
58
£2.50
£1.25 per 100g
100g
The Jolly Hog
Outdoor Bred Roasted Ham
22
£3.25
£3.25 per 100g
340g
The Jolly Hog
Little Porker Chipolata Sausages
34
£3.80
£1.12 per 100g
Related Products
400g
TGI Fridays
BBQ Pulled Pork
1
£5.47
£1.37 per 100g
500g
Iceland
BBQ Pulled Pork
£4.00
£0.80 per 100g
Planted
Pulled Pork BBQ
1
£3.30
410g
Tesco
Sweet BBQ Pulled Pork
54
£5.75
£1.40 per 100g
ASDA
Sweet BBQ Pulled Pork
14
£8.78
569g
Sainsbury's
Slow Cooked Sweet Honey BBQ Pulled British Pork (serves x2)
17
£6.25
£1.10 per 100g
400g
Old El Paso
Rice Bowl BBQ Pulled Pork
33
£4.50
£1.13 per 100g
Oakhurst
Slow Cooked BBQ Pulled Pork
£3.49
BRANDED
Protein BBQ Pulled Pork & Rice
£2.99
400g
Morrisons
BBQ Pulled Pork Burritto Bowl
£3.75
£0.94 per 100g
Related Searches
The Jolly Hog
Porks
Meats
Ready Meals
Pulled Pork Dishes