Today's Deals
Help Guides
Download App
The Protein Ball Co.
6 Lemon & Pistachio Natural Energy Balls
45g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.00
£4.44 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Usually
£2.00
Highest
£2.15
£2.00
Good to know
Plant-based protein snack
No added sugar
Vitamin B12, C and D3
High fibre
Roasted cashew butter
Crunch pistachio nibs
protein
Sweetened with dates
No palm oil
Gluten free
see more
Reviews
3.0
3 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From The Protein Ball Co.
45g
The Protein Ball Co.
6 Cacao & Orange Natural Energy Balls
2
£2.00
£4.44 per 100g
Related Products
80g
Peckish
Complete Natural Balance Wild Bird 6 Energy Balls
12
£1.50
£0.31 per 100g
330ml
Tenzing
Raspberry & Yuzu Natural Energy
1
£5.75
£0.44 per 100ml
330ml
Purdey's
Natural Energy Apple & Grape Can
1
£1.75
£0.53 per 100ml
840g
Peckish
Extra Goodness Energy Balls
17
£3.23
£0.03 per 100g
330ml
Tenzing
Natural Energy Peach & Honey Melon
31
£2.00
£0.61 per 100ml
3.5g
Nutriburst
ENERGY Electrolyte & Vitamin Hydration Powder Lemon & Lime 6 Sachets
4
£7.49
each
330ml
Tenzing
Raspberry & Yuzu
6
£2.00
£0.61 per 100ml
Tenzing
Natural Energy Peach & Honey Melon
£6.40
355ml
Celsius
Mango & Lemon
£1.49
£0.42 per 100ml
Deliciously Ella
Gluten Free Cacao & Almond Bar
7
£1.85
Related Searches
Snacks
Protein Balls
Snack Packs