Today's Deals
Help Guides
Download App
Thealoz Duo
Dry Eye Drops
List
List
Share
Report
Where To Buy
Superdrug
£14.99
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Usually
£2.00
Highest
£14.99
£14.99
Supermarket Alternatives
Boots
Hypromellose 0.3% Eye Drops 10ml
£3.99
£39.90 per 100ml
Superdrug
Moisturising Eye Drops
£3.49
Sainsbury's
Dry Eyes Drops 10ml
£2.80
£28.00 per 100ml
Tesco
Health Refreshing Eye Drops 15ml
£4.25
£28.33 per 100ml
Morrisons
Tired Eye Drops
£2.80
see more
Good to know
Suitable for Dry Eye sufferers
Combines long-lasting relief and protection for the eye
Latest drop available
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
Supereyes
Dry Eye Drops
£1.00
£10.00 per 100ml
Hycosan
Dry Eye Drops
£9.95
£132.67 per 100ml
Rohto
Dry Aid Intensive Dry Eye Relief
£9.99
£99.90 per 100ml
Supereyes
Dry Intensive Eye Drops
£1.49
£14.90 per 100ml
Optrex
Moisturising Eye Drops
£4.49
£44.90 per 100ml
The Eye Doctor
Intensive Relief Eye Drops Intense
£9.49
Blink
Intensive Tears Eye Drops Single-Use
£7.99
£99.88 per 100ml
Hycosan
Extra Dry Eye Drops bundle
£38.97
£173.20 per 100ml
Vizulize
VizulizeHypromellose 0.3% Eye Drops
£2.79
Hycosan
Intense Preservative Free Dry Eye Drops
£14.88
Related Searches
Thealoz Duo
Eye Drops