Today's Deals
Help Guides
Download App
Thomas Fudge's
6 Milk Chocolate Florentines
114g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£3.25
£2.85 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£3.25
£2.85 per 100g
£2.75 NECTAR
VISIT
Waitrose
£3.65
£3.20 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Morrisons
Belgian Milk Chocolate Florentines 105g
£3.10
£2.95 per 100g
Tesco
Milk Chocolate Florentines 105g
£3.10
£2.95 per 100g
Sainsbury's
Salted Caramel & Belgian Milk Chocolate Cookies Taste the Difference
£2.25
£0.56 each
Asda
Chunky Milk Chocolate Cookies 180g
£1.20
£0.67 per 100g
Waitrose
Essential Milk Chocolate Malted Milk Biscuits
£1.65
see more
Reviews
4.4
36 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Thomas Fudge's
Thomas Fudge's
6 Dark Chocolate Florentines
92
£3.25
Thomas Fudge's
Salted Caramel Florentines
42
£3.65
130g
Thomas Fudge's
Thomas Fudge All Butter Raspberry & Almond Viennese Swirls
18
£2.55
£1.96 per 100g
Related Products
105g
Tesco Finest
Milk Chocolate Florentines
46
£3.10
£2.95 per 100g
Border
Milk Chocolate Ginger Bars
8
£1.98
120g
Fox's
Viennese Milk Chocolate Dipped Fingers Biscuits
47
£1.75
£1.46 per 100g
111g
Bahlsen
Choco Leibniz Milk
198
£1.50
£1.35 per 100g
28g
Bahlsen
PiCK UP! Milk Chocolate Biscuit Bars
369
£1.25
£0.89 per 100g
266g
McVitie's
Milk Chocolate Digestive Biscuits Twin Pack 2x2x266g
110
£2.89
£0.54 per 100g
105g
Morrisons The Best
Belgian Milk Chocolate Florentines
10
£3.10
£2.95 per 100g
41.5g
Kit Kat
KitKat Fairtrade 4 Finger Milk Chocolate Bar X
191
£2.97
£0.89 per 100g
266g
McVitie's
Gingerbread Chocolate Digestives
79
£1.00
£0.38 per 100g
125g
Bahlsen
Ohne Gleichen Milk Chocolate Praline Wafer Biscuits
26
£2.50
£2.00 per 100g
Related Searches
Thomas Fudge's
Biscuits
Sweets
Cookies
Chocolate Biscuits