Today's Deals
Help Guides
Download App
Thrive
Freeze Dried Cat Treats Chicken
170g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£25.99
£24.99
£15.29 per 100g
VISIT
Pets At Home
£25.99
£15.29 per 100g
VISIT
Ebay
£27.49
£27.56
£16.17 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Thrive prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£17.41
Usually
£28.00
£25.99
Good to know
Real chicken pieces
Made without derivatives or rubbish
No sugary or fattening ingredients
100% Complete
Easy to serve
Smells nice
Pure and irresistible
see more
Reviews
4.3
12 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Thrive
110g
Thrive
Freeze Dried White Fish Treats For Cats
4
£20.89
£18.99 per 100g
180g
Thrive
Freeze Dried Tuna Treats For Cats Maxi Tube
£20.99
£11.66 per 100g
Thrive
Proreward 100% Air Dried Chicken Dog Treats
7
£17.61
25g
Thrive
100% Tuna Treats for Cats
1
£3.49
£13.96 per 100g
27g
Thrive
Chicken Cat Treats
1
£3.60
£13.33 per 100g
1.5kg
Thrive
PremiumPlus Grain-Free Chicken Dry Cat Food
1
£12.09
£0.81 per 100g
Thrive
100% Complete Chicken
1
£1.25
75g
Thrive
Complete Chicken Breast & Turkey Wet Cat Food
4
£1.20
£1.60 per 100g
Related Products
10g
Encore
Chicken Breast Treats
22
£1.50
£15.00 per 100g
15g
Rosewood
Freeze Dried Treats Chicken
5
£1.00
£6.67 per 100g
HiLife
Cat Freeze Dried Salmon Treats
£3.75
1.4g
Bonkers
Purrpops Chicken
89
£1.35
each
30g
Boost
Natural Chicken Treats For Cats
26
£3.00
£10.00 per 100g
40g
James & Ella
Freeze Dried Free Run Chicken Dog Treats
4
£3.75
£9.38 per 100g
Krispy Kreme
Bonkers 4 x Purrpops Chicken Flavored Freeze Dried Lollipop Cat Treats
£1.35
£0.34 each
Good Boy
Crunchies Chicken Reward Dog Treats
7
£2.00
5.6g
Bonkers
Purrpops Freeze-Dried Cat Treats Tip Top Tuna
67
£1.35
£6.03 per 100g
10g
HiLife
It's Only Natural Chicken Breast Cat Treats 100% Natural Grain Free 10gr
14
£1.85
£18.50 per 100g
Related Searches
Thrive