Today's Deals
Help Guides
Download App
Too Faced
Kissing Jelly Juicy Lip Tint Strawberry Frosting
3g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£16.80
each
VISIT
Boots
£21.00
each
VISIT
Ebay
£26.99
each
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Treat your lips to sweet juicy scents with hydrating lip tint.
Bursts with color and shine.
Provides instant shine and hydration.
Offers lasting color.
Comes in 8 juicy scents.
Pairs perfectly with a lip oil gloss.
Swipe on lips for desired coverage.
Reapply as needed.
Top with lip oil gloss for unbelievable shine.
see more
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Too Faced
15ml
Too Faced
Kissing Jelly Lip Mask Birthday Kiss
£16.75
£111.67 per 100ml
Too Faced
Lip Injection Extreme Strawberry Kiss
£20.80
1.5g
Too Faced
Lip Injection Extreme Plumping Clicks Gloss Sweet Lavender
£25.00
each
Related Products
10g
SHEGLAM
Jelly-Licious Hydrating Lip & Blush Tint-Howdy
£5.99
£59.90 per 100g
e.l.f.
e. l.f. Cosmetics Hydrating Core Lip Shine Lovely
£7.95
Revolution
Juicy Peptide Lip Balm Pink Strawberry
£5.99
12g
Laneige
Glaze Craze Tinted Lip Serum Lavendar Frosting
£15.20
£126.67 per 100g
Profusion
Juicy Lips Wild Watermelon
£3.99
e.l.f.
e. l.f. Cosmetics Hydrating Core Lip Shine Delightful
£8.00
Revolution
Jelly Blush Stick Lip Cheek Stain Strawberry Pink
£5.99
e.l.f.
e. l.f. Cosmetics Hydrating Core Lip Shine Joyful
£8.00
MCoBeauty
Fruity Lips Hydrating Oil Strawberry
£4.20
Profusion
Hydrating Lip Butters Sugar Cookie
£3.99
Related Searches
Too Faced