Today's Deals
Help Guides
Download App
Torres
100% Avocado Oil Sea Salt Potato Chips
125g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£4.85
£3.88 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Torres
125g
Torres
Extra Virgin Olive Oil Potato Crisps
£4.85
£3.88 per 100g
Torres
Iberian Ham Potato Crisps
£5.00
125g
Torres
Black Truffle Potato Crisps
£4.85
£3.88 per 100g
Related Products
85g
Popchips
Sea Salt Potato Chips
£1.65
£1.94 per 100g
Tyrrells
Sea Salt & Black Pepper Potato Chips
£2.75
130g
Kettle
Sea Salt & Crushed Black Peppercorns Potato Chips
£1.50
£1.15 per 100g
25g
Kettle
Sea Salt & Balsamic Vinegar of Modena Potato Chips
£2.65
£2.12 per 100g
85g
Properchips
Sea Salt Lentil Chips Sharing Bag
£1.50
£1.76 per 100g
Kettle
Sea Salt & Balsamic Vinegar of Modena Sharing Crisps
£1.70
Kettle
Sea Salt & Balsamic Vinegar of Modena Potato Chips
£3.00
Kettle
Potato Chips Sea Salt & Balsamic Vinegar (5Pack)
£3.00
14g
Properchips
Sea Salt Lentil Chips Multipack
£1.50
£2.14 per 100g
31g
Properchips
Proper Sea Salt Lentil Chips
£1.10
£3.55 per 100g
Related Searches
Torres