Today's Deals
Help Guides
Download App
Vaseline
Active Fresh Anti-Perspirant Deodorant
150ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£1.25
£0.83 per 100ml
VISIT
Ebay
£2.50
£1.67 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Vaseline prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.25
Usually
£10.00
£1.25
Good to know
#11 in Anti Perspirants
Shake well before use
Hold can 15cm away from body and spray
Use in short bursts in well-ventilated places
Avoid direct inhalation
Do not spray near eyes or on irritated or broken skin
Do not pierce or burn, even after use
Do not spray on a naked flame or incandescent material
Keep out of reach of children
Protect from sunlight
Do not expose to temperatures exceeding 50°C
see more
Reviews
3.8
6 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Vaseline
250ml
Vaseline
Active Fresh Anti-Perspirant Deodorant Spray Aerosol
42
£1.49
£0.60 per 100ml
250ml
Vaseline
Aloe Sensitive Aerosol Anti-Perspirant Deodorant
12
£1.49
£0.60 per 100ml
150ml
Vaseline
Intense Care Anti-Perspirant Deodorant
12
£1.25
£0.83 per 100ml
250ml
Vaseline
Men Active Dry 48Hr Antiperspirant
£1.49
£0.60 per 100ml
Vaseline
Expert Care Sensitive Skin Relief Body Lotion
2
£7.24
190ml
Vaseline
Intensive Care Aloe Soothe Spray Moisturiser
19
£3.99
£2.10 per 100ml
200ml
Vaseline
Advanced Repair Body Lotion
77
£2.25
£1.13 per 100ml
Related Products
150ml
Sure
Men Active Dry Nonstop Protection Antiperspirant Deodorant 72H
291
£1.58
£1.05 per 100ml
100ml
Mitchum
Men 48hr Protection Ice Fresh Anti-Perspirant & Deodorant Roll On
196
£2.50
£2.50 per 100ml
250ml
Sure
Men Active Dry 72hr Nonstop Protection Antiperspirant Deodorant
123
£3.95
£1.58 per 100ml
100ml
Mitchum
Flower Fresh Anti-perspirant Roll On
32
£2.50
£2.50 per 100ml
Sure
Men Max Protection Sport Active Anti-perspirant Deodorant Aerosol
66
£5.00
250ml
Sure
Women Uplift Nonstop Antiperspirant Deodorant 72hr Protection
33
£2.87
£1.15 per 100ml
150ml
Dove
Fresh Anti-perspirant Deodorant Spray
131
£0.50
£0.33 per 100ml
150ml
Sure
Men 72hr Ultra Fresh Antiperspirant Deodorant
63
£1.58
£1.05 per 100ml
100ml
Mitchum
Advanced Control Women Shower Fresh Anti-Perspirant
128
£2.50
£2.50 per 100ml
250ml
ASDA
Fresh Anti-Perspirant Deodorant
43
£1.34
£0.54 per 100ml
Related Searches
Vaseline