Today's Deals
Help Guides
Download App
Vatika
Naturals Hibiscus Multivitamin+ Enriched Revitalize Hair Oil
200ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£4.23
£2.12 per 100ml
VISIT
Amazon
£4.23
£2.12 per 100ml
VISIT
Ebay
£5.91
£6.60
£2.96 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Vatika prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£4.00
Usually
£4.23
£4.23
Supermarket Alternatives
Waitrose
Essential 2-In-1 Anti Dandruff Shampoo & Conditioner
£1.95
Tesco
2 In 1 Anti-Dandruff Shampoo 300ml
£0.71
£0.24 per 100ml
Asda
Just Essentials Coconut Conditioner 500ml
£0.85
£0.17 per 100ml
Good to know
Revitalizes lifeless hair
Made with 100% natural oils
Nourishes scalp
Helps maintain hair from root to tip
Boosts hair growth
Helps delay greying hair
Reduces dandruff
Promotes thicker looking hair
Coats, conditions and softens hair
3x Hair Vitamins Boost
see more
Reviews
5.0
1 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Vatika
200ml
Vatika
Blackseed Hair Oil
1
£4.00
£2.00 per 100ml
Vatika
Naturals Egg Protein Multivitamin+ Damage Repair Hair Oil
3
£4.00
400ml
Vatika
Naturals Blackseed Multivitamin+ Shampoo
£5.13
£1.28 per 100ml
Vatika
NATURAL CURLS ROSEMARY MINT HAIR OIL
£5.00
Vatika
NATURAL CURLS JOJOBA HAIR OIL
£5.00
Related Products
150ml
Nature Spell
Dandruff Complex Coconut and Tea Tree Scalp Oil
£7.99
£5.33 per 100ml
100ml
Inecto
Naturals Miracle Hydration Hair Oil
£3.49
£3.49 per 100ml
The Eye Doctor
Tea Tree Eyelid Wipes Biodegradable For Daily Hygiene
£14.99
£0.37 each
Ayumi
Naturals Bio Active Growth Hair Oil
4
£9.48
150ml
shu uemura art of hair
Shu Uemura Essence Nourishing Oil-In-Cream
£44.99
£29.99 per 100ml
4.5ml
Laka
Soothing Vegan Lip Oil Nourishing Yellow
£14.00
£311.11 per 100ml
HAIR LOVING POWER FOR YOUR LOCKS
Hair Loving Hair Oil for Menopausal Hair
£22.00
TRESemme
Flawless Curls Nourishing Hair Mask
52
£6.50
Cantu
Rosemary & Mint Scalp & Hair Oil
£8.99
625ml
Head & Shoulders
Classic 2In1 Anti Dandruff Shampoo Rf
£5.99
£0.96 per 100ml
Related Searches
Vatika
Conditioners
Rosemaries
Hair Oils
Hair Care