Today's Deals
Help Guides
Download App
VEEV
ONE BLUE MINT ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£5.99
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Refreshing minty vaping experience
Balanced with creaminess and cooling
Up to 2000 puffs for 2 pods
20mg/ml nicotine strength
Based on a puff duration of 1 second
May vary depending on individual usage patterns
see more
Reviews
4.5
2 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From VEEV
Veev
One Blue Mint 1.8%
£2.00
Veev
One Starter Kit Blue Mint 1Each
£2.00
Veev
One Ice Mint Vape Pod
£2.99
VEEV
ONE BALANCED TOBACCO Creamy Tobacco ml
2
£5.99
Veev
One Blue Raspberry Vape Pod
£2.99
Veev
One Strawberry 1.8%%
£2.00
Veev
One Blueberry 1.8%
£2.00
Veev
One Classic Tobacco 1.8% 1Each
32
£2.00
VEEV
One Cherry 1.8% MNT
1
£2.00
VEEV
One Refreshing Starter Kit
1
£5.99
Related Products
Blu
Pod Mint ml
6
£5.99
Vuse
Mint Ice Pods ml
1
£6.99
Blu
Box Mint
4
£3.99
Blu
2.0 Pods Fresh Mint
586
£6.99
Blu
2.0 Fresh Mint Pods
542
£6.99
Korres
Mint Tea Shower Gel250 ml
£14.00
£5.60 per 100ml
Korres
Mint Tea Body Milk200 ml
£18.41
£9.21 per 100ml
CB12
Mint-Menthol Mouthwash250 ml
51
£5.55
£2.22 per 100ml
Vuse
Go Reload Aqua Mint Ice ml
1
£5.99
Avene
AVEDA Rosemary Mint Weightless Conditioner250 ml
5
£27.00
£10.80 per 100ml
Related Searches
Disposable Vapes