Today's Deals
Help Guides
Download App
17.
Velvet Blur Lip Cream 030 Soft Plum
4ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£4.00
£100.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From 17.
4g
17.
Melting Cream Blush 030 Coffee Love
£4.00
each
17.
Melting Cream Bronzer 030 Mocha Drip
£4.00
7.2g
17.
Eye Shadow Palette 030 Browns
£5.00
each
5g
17.
Eye Pigment Quick Stick 030 Mauve
£4.00
each
1g
17.
Lip Define Pencil Soft Liner 140
£2.50
each
17.
Micro Filling Brow Pen Dark Brown 030
£4.00
3g
17.
Lip & Cheek Stick 040 in Soft Mauve
£4.50
each
17.
Lip Define Pencil Soft Liner 8 Retro Red
£2.50
17.
Lip Kit & Charm
£6.00
17.
Party Ready Lip Set
£8.00
Related Products
6ml
No7
Soft Blur Lip Creme- Cinnamon Velvet
£12.95
£215.83 per 100ml
4ml
Collection
Soft Cream Blush Shade 1 Velvet Rose
£3.99
£99.75 per 100ml
3g
r.e.m. beauty
Blur Butter Lip Balm Velvet Wine
£23.00
each
Anastasia Beverly Hills
Lip Velvet Cool Brown
£25.00
8g
Sunkissed
Soft Focus Lip Blur Pencil Soft Caramel
£2.99
each
MUA
Lipeaze Whipped Lip Cream- Velvet
£4.50
8g
Sunkissed
Soft Focus Lip Blur Pencil Sunset Sorbet
£2.99
each
8g
Sunkissed
Soft Focus Lip Blur Pencil Cranberry Crush
£2.99
each
8g
Catrice Cosmetics
Catrice Bright & Blur Setting Powder 030 Soft Peach
£4.99
each
Morphe
Lip Filter Hydroplump Soft Matte Lipstick Velvet
£14.00