Today's Deals
Help Guides
Download App
Vera Wang
Princess Hair And Body Mist For Women250 ml
250ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£11.05
£4.42 per 100ml
VISIT
Boots
£13.00
£5.20 per 100ml
VISIT
Superdrug
£13.00
£5.20 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Playful, unpredictable, spirited - reveals individuality and spirit
Fragrance is fruity floral, radiant, and whimsical
Scent sparkles with sweet, tart aroma of lady apples, water lily, apricot, mandarin meringue
Heart notes include pink guava, tahitian tiare flower, tuberose, dark chocolate
Base notes are vanilla chiffon, pink frosting, amber, forbidden woods
see more
Reviews
4.7
2,021 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Vera Wang
250ml
Vera Wang
Rock Princess Hair And Body Mist For Women250 ml
257
£6.50
£2.60 per 100ml
100ml
Vera Wang
Princess Eau de Toilette Spray
25
£20.80
£20.80 per 100ml
Vera Wang
Princess Gift Set
£24.00
240ml
Vera Wang
Periwinkle Iris Body Mist
£2.00
£0.83 per 100ml
100ml
Vera Wang
Rock Princess Eau De Toilette
452
£18.72
£18.72 per 100ml
100ml
Vera Wang
Eau De Perfume
1
£19.99
£19.99 per 100ml
100ml
Vera Wang
Lovestruck EDP
£19.19
£19.19 per 100ml
Related Products
250ml
DKNY
Original Body Mist250 ml
4
£15.31
£6.12 per 100ml
236ml
Britney Spears
Curious Fine Fragrance Body Mist Spray
£9.75
£4.13 per 100ml
Sarah Jessica Parker
Lovely Body Mist Spray
25
£10.00
75ml
Yardley
Cherry Peach Bodyspray
£1.00
£1.33 per 100ml
236ml
Ariana Grande
Sweet Like Candy Body Mist
8
£8.99
£3.81 per 100ml
150ml
M-Club
Instant Cooling Mist Face Spray For Hot Flush Relief & Menopause
1
£4.00
£2.67 per 100ml
WHITE FOX
Spray Squad Hair & Body Mist Trio
£18.00
100ml
So...?
Vanilla Body Mist
5
£1.99
£1.99 per 100ml
127ml
Sweaty Betty
And Breathe Body Hair Mist
£12.00
£9.45 per 100ml
236ml
OUAI
Hair And Body Mist St Barts Full Size
67
£31.20
£13.22 per 100ml
Related Searches
Vera Wang