Today's Deals
Help Guides
Download App
Vifon
Tomato Instant Noodle Soup
70g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£0.65
£0.93 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Vifon prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£0.60
Highest
£0.70
£0.65
Supermarket Alternatives
Asda
Chicken Flavour Instant Noodles 85g
£0.50
£0.59 per 100g
Morrisons
Instant Noodles Chicken
£0.50
Tesco
Chicken Flavour Instant Noodles 100g
£0.39
£0.39 per 100g
Waitrose
Waitrose Singapore Rice Noodles
£1.50
Sainsbury's
Pad Thai Ribbon Noodles Quick To Cook 300g
£1.10
£0.37 per 100g
see more
Reviews
5.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Vifon
65g
Vifon
Mild Chicken Flavour Instant Noodle Soup
5
£0.67
£1.03 per 100g
70g
Vifon
Chicken Curry Instant Noodles
5
£0.65
£0.93 per 100g
70g
Vifon
Golden Chicken Instant Noodles
24
£0.65
£0.93 per 100g
Related Products
61g
Amino
Tomato Instant Noodle Soup with Tomato Pieces & Parsley Leaf
£0.75
£1.23 per 100g
66g
Gefen
Instant Noodle Soup Chicken
5
£1.65
£2.50 per 100g
66g
Gefen
Vegetable Flavour Instant Noodle Soup
£1.65
£2.50 per 100g
66g
Gefen
Hearty Chicken Noodles Soup
1
£1.65
£2.50 per 100g
93g
Batchelors
Tomato Cup a Soup Sachets Instant Soup
42
£1.64
£0.44 per 100g
94g
Batchelors
Cup a Soup Special Chicken Noodle
80
£1.64
£0.44 per 100g
88g
Fuel
Fuel10K Instant Soup Tomato
34
£1.20
£0.45 per 100g
400g
Heinz
Classic Chicken Noodle Soup
114
£1.59
£0.40 per 100g
68g
Nongshim
Shin Cup Noodles
44
£1.25
£1.84 per 100g
53g
Osem
Chicken Noodle Soup
7
£1.65
£3.11 per 100g
Related Searches
Vifon
Ramens
Cup Noodles