Today's Deals
Help Guides
Download App
VK
Blue
700ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£1.99
£0.28 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From VK
700ml
VK
Black Cherry
£2.25
£0.32 per 100ml
275ml
VK
Blue Vodka Mix
£5.62
£0.20 per 100ml
275ml
VK
Mixed Pack A Selection of Vodka Mix Drinks
£8.00
£0.29 per 100ml
Related Products
Royal Dutch
Blue Miniatures
£7.20
SPECIALLY SELECTED
Shropshire Blue Blue Stilton
£2.79
Windsor
JPS Real Blue 20 Cigarettes
£16.10
£0.81 each
700ml
WKD
Blue Alcoholic Ready to Drink
£3.00
£0.43 per 100ml
Windsor
Blue JPS Real Blue Superkings Cigarettes
£16.10
£0.81 each
Sterling
Blue 20 Cigarettes
£16.00
£0.80 each
275ml
WKD
Blue
£5.00
£0.45 per 100ml
Windsor
Blue Superking Real Blue
£80.25
£0.80 each
150g
Saint Agur
Blue Creme Cheese
£3.00
£2.00 per 100g
Camel
Blue King Size Cigarettes
£18.85
£0.94 each
Related Searches
Vk